Іллюша потребує вашої допомоги

Хлопчику потрібна дорога операція

Одразу після народження Іллюша протягом 11 днів був у реанімації. Двостороннє запалення легенів, штучна вентиляція, годування через зонд -  і це все Іллюша пережив в перші місяці життя. Як наслідок у 7 місяців лікарі поставили діагноз - глухота, а до року - ДЦП, які не дають йому жити повноцінним життям.

"Зараз йому 4,6 року. Весь цей час ми приділяли увагу ДЦП. За 4 роки хвороби дитини ми перепробували багато. І на кожну реабілітацію Іллюша відгукується позитивними результатами. Вже навчився сидіти, перевертатися, повзати, рухатися у опори, ходити за ручку, самостійно вставати. Ми зробили все можливе і досягли непоганого результату - Ілля ходить за одну ручку. Але, на жаль, глухота заважає домогтися великих результатів - немає контакту з дитиною", - каже мама хлопчика.

Батькам радять провести дитині кохлеарну імплантацію, але за державний кошт її не проводять, батькам треба назбирати кілька тисяч євро для встановлення імплантів.

"Іллюші терміново потрібна операція. Наша сім'я не має можливості оплатити таку дорогу операцію - 740 880 грн. Лікарі дають великі прогнози. Чутиме - значить і піде, тому що буде контакт з дитиною. Імплантування гарантує відновлення слуху на 80%, а цього достатньо. Прошу вас допомогти моїй дитині почути цей світ, почути мамин голос, мамине "люблю". Буду вдячна за будь-яку надану вами допомогу", - каже мама дитини.

 Реквізити для допомоги:

Карта ПРИВАТБАНКУ: 5168 7556 2737 4313 (одержувач мама Шевченко Світлана)

Посилання на групу ВК http://vk.com/club112048740

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: