Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Крихітна Віка потребує операції в Ізраїлі

57 тисяч доларів потрібно зібрати на лікування.

Мама Віки звертається з проханням про допомогу у зборі коштів на операцію для донечки.

"Вікуся народилася 15 січня 2016 року і на крижах була шишечка. З пологового будинку нас відправили в нейрохірургію. Після МРТ яке зробили малятку на 1 тижні життя, огляду нейрохірурга був поставлений діагноз "Spina bifida"", - розповідає мама дитини.

Першу операцію дівчинці провели, коли їй виповнилося лише 20 днів. Та вона виявилася марною, за кілька місяців жировик знову почав формуватися на тому ж місці.

"З цього часу пройшло вже 1,5 року а поліпшень немає. У Вікусі пішла деформації правої стопи. Ми приймаємо ліки, робимо масаж, електропроцедури, ЛФК, але результатів це не дало. Нам зробили у травні МРТ спинного мозку, яке показало: післяопераційні зміни на рівні L4 - S5 хребців. Фіксований спинний мозок, ліпому термінальної нитки та спайки. Потрібна термінова операція", - розповідає мама дитини.

Родина дівчинки відшукала ізраїльських фахівців, які спеціалізуються саме на таких діагнозах і тепер збирають кошти, щоб сплатити за закордонне лікування.

"Переглянувши і провівши заочну консультацію, професор нам не відмовив і навіть не сумнівається, що Вікуся побіжить своїми ніжками! Але операцію необхідно зробити найближчим часом! Клініка виставила нам рахунок за лікування, але ця сума дуже велика і зовсім непосильна для нашої родини! Ми звертаємось до Вас за допомогою! Будь ласка, допоможіть донечці стати на ніжки", - просить мама Віки.

Реквізити для допомоги:

Номер картки ПриватБанк 4731219105614485 одержувач Мостова Тетяна Юріївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції