Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Онищенко відреагував на інформацію про бажання стати громадянином ФРН

Депутат-втікач стверджує, що подав документи на отримання робочої візи ФРН.

Нардеп втікач Олександр Онищенко, який переховується від правоохоронних органів України, заперечує інформацію про те, що він оформляє німецьке громадянство.

Про це Олександр Онищенко повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Новину про оформлення ним громадянства ФРН депутат називає фейковою та зауважує, що лише подав документи на отримання робочої візи, яка необхідна йому для ведення бізнесу в країні. При цьому, він підтверджує, що бургомістр селища Герцлаке Ганс Бескен написав лист-рекомендацію до уряду для нього. За словами Онищенка, відправлений лист стосується лише отримання візи. Таким чином, на думку скандального нардепа, його хочуть позбавити українського громадянства.

Нагадаємо, раніше видання Doutsche Welle повідомляло про те, що бургомістр селища Герцлаке розповів, що клопотався саме про отримання громадянства для Олександра Онищенка. Про проблеми депутата-втікача він чув, однак "не береться давати їм оцінку", - заявив очільник селища. Українець пообіцяв йому, що вкладатиме гроші в організацію в Герцлаке змагань з кінного спорту, - повідомив бургомістр. Сам-же депутат володіє будинком та стайнями в селищі.

ВідеоНардеп-втікач Онищенко оприлюднив нові плівки з колишнім депутатом Мартиненком

Залиште свій коментар

Вибір редакції