Лорак дивує чоловіка, готуючи йому борщ

Дата публікації
Перегляди
2423
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лорак дивує чоловіка, готуючи йому борщ

Кароліна запевняє, що їхні стосунки змінились, але не стали гіршими

Співачка розповіла, що робить для того, щоб стосунки з чоловіком завжди були хорошими.

Українська зірка Ані Лорак всіляко спростовує інформацію про те, що у неї з чоловіком є сімейні труднощі. Співачка запевняє, що ревнощам немає місця у їхніх стосунках.

"Немає ревнощів, тому що немає часу на це. Мурат працює, я працюю. Є повага, є любов, є довіра. Без довіри неможливо будувати будь-які стосунки", - запевняє співачка в програмі "Світське життя".

Цього року пара вже відсвяткувала третю річницю весілля. Кароліна запевняє, що їхні стосунки змінились, але не стали гіршими.

"Більше дізнаєшся про одне одного. З'являється бажання дивувати. Якісь сюрпризи робити. Ну, тобто постійно працювати над стосунками", - каже Лорак.

Жінка запевняє, що дивує чоловіка не лише в своїй творчості, але як звичайна жінка може побалувати його своїми смачними стравами.

"Можу приготувати борщ, приготувати вечерю. Такі маленькі речі", - каже жінка.

В свою чергу Мурат не залишається в боргу і робить Кароліні також приємні для неї сюрпризи. Так, на день народження співачки, чоловік влаштував романтичну подорож для них у Париж.

"Він знає, що я обожнюю бувати в Парижі. Саме там він мені освідчився. Цього року він обрав один з ресторанів, який щойно відкрився. Ми повечеряли, а потім прогулювались нічним Парижем. Був дощ, то ми під парасолькою вдвох, дуже романтично", - каже Кароліна.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2423
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація