13-річний Андрійко потребує пересадки кісткового мозку

На трансплантацію необхідно 150 тисяч євро.

13-річний Андрійко Сас тривалий час бореться із підступною хворобою – набутою апластичною анемією, яка потребує пересадки кісткового мозку, повідомляє ТСН.

Родинного донора він не має, тож операцію необхідно проводити за кордоном. Квитки на літак готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом 1+1.

"Трансплантація стоїть властиво першою лінією, але, на жаль, родинний донор не підійшов тому і постає питання збору коштів. І тут не можна зволікати, тому що сам пошук донора не родинного триває до трьох місяців. Тому важливо не запізнитися", - каже завідувач відділення гематології Західноукраїнського дитячого медцентру Ірина Цимбалюк.

Трансплантація кісткового мозку обійдеться родині у 150 тисяч євро. Для сім'ї це величезні кошти. Тому рідні просять допомоги у всіх небайдужих, адже з кожним днем хвороба прогресує. Через відсутність тромбоцитів у хлопчика постійні кровотечі. Нещодавно стався великий крововилив у сітківку очей і зараз дитина нічого не бачить.

"Я просто прошу усіх людей, які можуть помогти моїй дитині. Щоб він вилікувався і бачив білий світ так, як він був – здоровий. Вернувся до нормального життя. Усіх людей небайдужих – допоможіть мені, я вас дуже прошу. Тому що без вашої допомоги ми не можемо зібрати такої суми", - просить мати хлопчика Ніна Сас.

Вони благають врятувати свого Андрійка , адже кілька років тому через складну хворобу родина уже втратила одного сина.

Реквізити для допомоги дитині:

Карта Приватбанку - 5168 7573 1469 6321

Отримувач - Сас Ніна Володимирівна

Телефон - 093 758 40 53

Кореспондент ТСН Степан Грицюк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: