Олександра просить допомогти врятувати їй життя

Молодій жінці потрібне дороге лікування.

Вже 4 роки Олександра Лазаренко веде боротьбу з гострим лімфобластним лейкозом (раком крові). Журналістка пройшла курси хіміотерапій, кілька високодозних курсів та опромінення.

«Намагаючись врятувати життя, ми разом з мамою вирушила за кордон до Стамбула. Там ми потрапили під благодійну програму. Одна із клінік погодилась обстежити і визначитись з подальшим лікуванням. Оглянувши аналізи, там прийняли рішення провести надскладну хімію, яка повинна хоч трохи зупинити прогресування хвороби. Але після хіміотерапії я опинилася в реанімації з тяжкою пневмонією та іншими наслідками», - розповідає жінка.

Олександрі довелося повернутись до України і проходити лікування від пневмонії вже у приватній клініці. Але стан здоров'я почав стрімко погіршуватись. 

"На моє лікування знадобились дуже дорогі препарати. Обстеження, аналізи - все дуже дорого. Ресурси давно вичерпані. Всі перельоти, медикаменти ми тягнули за допомогою родичів та небайдужих людей. Зараз ресурси вичерпалися. А препарати на лікування потрібні надзвичайно дорогі. Окрім того, лікарня виставила рахунок - понад 100 тис .грн. Мені довелося пройти дуже складне лікування", - говорить Олександра.

Вона просить не залишити її на самоті з хворобою і допомогти сплатити за лікування. 

Реквізити для допомоги: карта ПриватБанку – 4149 4991 1520 5690 Лазаренко Олександра.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів