Сашку потрібна допомога небайдужих

Дата публікації
Перегляди
2561
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сашку потрібна допомога небайдужих

Дитині потрібна реабілітація.

Сашко народився 9 років тому і, за словами батьків, після щеплення від гепатиту занедужав. У дитини була уражена центральна нервова система. Зрештою хлопчику поставили діагноз ДЦП, діскенітична форма, приглухуватість 2-3 ступеня.

"Ми з синочком не склали руки, зібрали всю волю в кулак і почали щосили боротися з цією недугою. Всі ці 9 років Саша, як справжній маленький боєць, позаду численні курси масажу і ЛФК, заняття з психологами та логопедами, курси реабілітації. Сашенька в свої 8 років практично не розмовляє, знає від сили 20 слів, спілкується за допомогою жестів. Завдяки небайдужим до чужого горя людям і волонтерам були зібрані кошти та куплені два слухових апарати. Саша став чути, але все одно до максимального відновлення цього мало. За рекомендацією логопеда була запропонована реабілітація методом "Томатіс", - розповідає мама хлопчика.

Така реабілітація коштує більше 18 тисяч гривень. Тож мама Сашка знову сподівається на допомогу небайдужих.

"Я дуже прошу Вас про допомогу, багато ми зробили разом, багато ще належить зробити, але без Вашої підтримки нам не впоратися! Будь ласка, допоможіть моєму синочкові вчасно почати таку важливу для нього реабілітацію, від цього залежить його майбутнє", - каже мама дитини.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 4731 2191 0851 2157 - одержувач Островська Світлана Віталіївна.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2561
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація