Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Від вашої допомоги залежить життя Єгорки

Хлопчика уразив рак крові.

Гострий лімфобластний лейкоз - такий діагноз поставили лікарі 7-річному Єгору Зубрілкіну.

Хлопчик почав кульгати, що дало батькам привід звернутись до лікарів, майже місяць обстежень, і врешті аналіз показав, що у хлопчика низький гемоглобін, більш ретельні дослідження показали важку недугу.

«Зараз Єгор перебуває на лікуванні у 8 міській лікарні у відділенні гематології. Нам довелося погодитись на лікування і розпочати "хімію", бо стан здоров'я вже не дозволяв гаяти час. Одразу почалися проблеми з обстеження та лікуванням. У Єгора неврологічні захворювання (РАС та затримка мовлення). Лікарі не можуть нормально навіть обстежити особливу дитину, яка кричить чи то від болю, чи тому, що до неї доторкнулися», - розповідає мама хлопчика.

Батьки занепокоєні, що можуть не дати дитині потрібне лікування в Україні, тож вирішили звернутись до білоруських фахівців.

«В цій клініці є сучасне обладнання, ліки та спеціалісти, яких немає в нашій країні. На жаль, рахунок просто величезний! Ми не маємо можливості оплатити його повністю. Тому змушені звернутися до вас: допоможіть врятувати життя нашої дитини! Сума збору - 850 000 грн. (5 тис дол. обстеження і близько 30 тис. дол. лікування). Наша родина буде вдячна будь-якій допомозі», - каже мама малюка.

Реквізити для допомоги:

Карта "ПриватБанк" 5168 7555 2724 6918

Зубрілкіна Олена Ігорівна

https://www.facebook.com/zubrilkin.egor

Залиште свій коментар

Вибір редакції