Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
6-річному сину воїна АТО Іванку потрібна допомога

Хлопчик потребує лікування в Туреччині

Він воює в найпекельніших точках зони АТО за Україну, вона - в тилу, за життя власної дитини. Родина Сидорових  потребує допомоги на лікування єдиного шестирічного сина. Стан хлопчика погіршився, що змусило матір везти сина до столиці. Продали, що мали, але коштів катма.

Валерія вже не може порахувати, який це за ліком її похід з дитиною до лікарні. Вони терміново приїхали до столиці з Дніпра, аби рятувати її шестирічного Іванка, бо той почав непритомніти.

Півроку тому усе почалося з високої температури. В дніпровській лікарні хлопчині поставили цілу низку діагнозів. Зарадити родині в Дніпрі не змогли.

«Через астму дуже ослаблений імунітет і через це нас ніде не беруть,  у нас була зупинка дихання», - каже мама дитини.

Небайдужі люди допомогли з пошуком лікарні в Туреччині. Лише там знайшовся фахівець для дитини-астматика. Прооперували, проте очікуваного результату не настало.

Родина планувала продовжити лікування у Туреччині, але суми виявилися непідйомними. З таким букетом хвороб дитину не беруться оперувати навіть у найвідоміших клініках України. Валерія знайшла клініку в Білорусі, яка готова взятися за хлопчика. Там операція коштуватиме 19 тисяч доларів. 

"Ми сподіваємося на допомогу людей і зібрати потрібну суму і полетіти в середині серпня, тому що тягнути більше неможливо. У нас немає часу, ми їздимо постійно до Києва, чесно, з іншого боку, це марна трата грошей", - каже мама хлопчика. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7573 4285 4140 Сидорова Валерія Олегівна. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції