Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"1+1" покаже другий сезон серіалу "Центральна лікарня"

Фільм показав високі рейтинги влітку.

"1+1 Продакшн" почав роботу над другим сезоном серіалу "Центральна лікарня", який з успіхом пройшов на телеканалі "1+1" і став кращим серіалом літа 2016 року на українському ТБ.

Центральна лікарня 2_6
прес-служба каналу "1+1"

"Центральна лікарня" протягом 2 місяців впевнено утримувала лідерство в ТОП найбільш рейтингових серіалів минулого літа, з перших серій викликавши високий глядацький інтерес. Рейтинг фінальної шістдесятої серії склав 6.4%, частка - 22.1%. Таким чином, на фінальному епізоді серіал оновив власний рекорд телеперегляду за аудиторією 18-54 (Україна).

Середня частка т/с "Центральна лікарня" склала 17.6% за аудиторією 18-54 (Україна) і 15.6% - по 18-54 (50К+). Серіал зі значним відривом лідирував у слоті показу, помітно випереджаючи за популярністю телепродукти на інших каналах.

Центральна лікарня 2_5
прес-служба каналу "1+1"

"Центральна лікарня" стала важливим етапом в житті "1+1 Продакшн". Ми обіцяємо не підвести наших глядачів і в другому сезоні розповісти про нові цікаві події з життя улюблених персонажів. Можу відкрити таємницю - у долі Маргарити і Рустама виникнуть нові обставини, і вони знову будуть перевіряти свої почуття на міцність. Ми вдячні телеканалу "1+1" за можливість продовжити роботу над своїм улюбленим проектом", - говорить генеральний продюсер "1+1 Продакшн" Вікторія Лєзіна.

Центральна лікарня 2_3
прес-служба каналу "1+1"

"Після відходу з ринку російського серіального контенту "1+1" працює в різних жанрових напрямках: це і драми, і комедії, і спецподії. Медична драма в українських реаліях була не очевидним вибором, але канал повірив ентузіазму "1+1 Продакшн", і показ серіалу увінчався одним із кращих результатів у співвідношенні ціни та якості на сьогоднішньому українському ринку", - говорить головний продюсер серіалів та фільмів каналу "1+1" Олена Васільєва.

Центральна лікарня 2_2
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, прем'єра серіалу "Центральна лікарня" виробництва "1+1 Продакшн" відбулася 4 липня. Головні ролі виконали улюблені українські актори Ольга Гришина (лікар-хірург), Ахтем Сеітаблаєв (лікар-хірург), Марк Дробот (лікар-хірург), Станіслав Боклан (головний лікар), Ірина Новак (старша медсестра). Режисер серіалу - Віра Яковенко, креативний продюсер - Олена Єремєєва. Продюсери - Олена Васільєва, Вікторія Лєзіна.

Центральна лікарня 2_1
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, "Центральна лікарня" - серіал, в якому медична тематика стала обрамленням життєвих ситуацій, які переживають головні герої. За сюжетом серіалу в центральну лікарню провінційного міста, де одним з провідних лікарів-хірургів працює молода, красива і вольова жінка Маргарита Сергіївна, приїжджає талановитий лікар-хірург Рустам. Їх пов'язує роман ще зі студентської лави. Почуття між давніми закоханими спалахують з новою силою, і Маргарита Сергіївна постає перед непростим вибором - пробачити чи ні любов всього свого життя. Змагається з Рустамом за увагу Маргарити провідний хірург лікарні та улюбленець жінок Максим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції