Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ахтем Сеітаблаєв пригадав, як почувався у ролі моделі

Актор розповів, як йому працювалось з Андре Таном.

Актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв, який спробував себе у ролі танцівника у проекті "Танці з зірками", розказав про свій новий досвід моделі, йдеться у "Світському житті".

Нещодавно актор постав у досить незвичній для себе ролі моделі, демонструючи чоловічу колекцію одягу відомого дизайнера Андре Тана.

Ахтем Сеітаблаєв_3
Світське життя

"Це було незвично та хвилююче, бо я взагалі не розумію, яка з мене модель. Але треба сказати, що у Андре Тана прекрасна атмосфера на майданчику. У нього гарна команда і він сам дуже комунікабельна людина. А те що стосується моделей з якими я працював, то це була робота, в яку треба було включатися і виконувати завдання Андре", - поділився враженнями про знімання Сеітаблаєв.

Ахтем Сеітаблаєв_2
Світське життя

то зазначити, що Ахтем рекламував одяг не зовсім свого стилю.

"Тан перед тим, як мене запрошувати, як мені здається провів домашню роботу і зрозумів, що саме мені буде личити. Там дійсно були деякі речі досить обтислі, що трохи незвично для мене", - зізнався режисер.

Ахтем Сеітаблаєв_6
Світське життя

Нагадаємо, що під час проекту "Танці з зірками" партнеркою Ахтема була Олена Шоптенко, яка, як виявилося в той час вже поєднувала танці та вагітність.

ВідеоАхтем Сеїтаблаєв потрапив в жіночі руки заради Андре Тана

Акторським талантам немає меж! Ахтем Сеїтаблаєв спробував себе у якості манекенника для нової колекції Андре Тана. Також актор став ведучим на театральній премії «Київська пектораль».

Ахтем Сеїтаблаєв потрапив в жіночі руки заради Андре Тана

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції