День лисини: найвідоміші голомозі українські зірки

День лисини: найвідоміші голомозі українські зірки

День лисини

Багато хто зі знаменитостей пишається своєю лисиною.

Її називають ознакою розуму та сексуальності – усе це про лисину. Сьогодні неофіційне свято - День лисини.

Пропонуємо вашій увазі топ сексуальних лисунів країни і не тільки, та як вони ставляться до своєї зачіски, чи то пак – її відсутності.

Брюс Вілліс, Джейсон Стейтем, Він Дізель і Зінедін Зідан – одні з найзнаменитіших і найсексуальніших чоловіків планети. І такій популярності вони, серед іншого, мають завдячувати своїй лисині. Адже саме голомозість поєднує цих красунчиків.

Чи справді лисина допомагає Владу Ямі підкорювати жіночі серця

Чи справді лисина допомагає Владу Ямі підкорювати жіночі серця

Це доводять і українські "лисуни". А їх серед наших зірок чимало. Один із найпопулярніших – артист і продюсер Олексій Потапенко. За понад 20 років на сцені його жодного разу не бачили із волоссям. Сам артист якось пожартував: розкішну шевелюру, якою міг похизуватися у 18, з'їла фарба. Але своєю лисиною Потап пишається. Навіть зробив її фішкою соціального ролика під час суворого карантину.

Потап / instagram.com/realpotap

"Зайве волосся на голові збирає багато бактерій, а для барбершопів зараз не час. Продумай свій карантинний імідж, як я", - говорив Потап у рекламі.

А цей лисий, хоч і не вважає себе красенем, але точно один із найвідоміших в Україні. Ще б пак! Його лисину поцілував сам президент України. Це комік і телеведучий Євген Кошовий. 20 років тому він поголив голову заради пародії на співака Олександра Розенбаума, але потім вирішив підтримувати стиль. Тепер його лисина – постійний привід для жартів і кпинів.

Євген Кошовий / kvartal95.com

Ще один відомий український лисун – затятий інтерв'юер Дмитро Гордон. Волосся цього чоловіка почало рідшати одразу після армії. Але відтоді як уперше повністю поголив голову, Гордон не шкодує.

Дмитро Гордон / gordondmytro

"По-перше, економія на гребінцях. По-друге, коли вітер, не треба розчісувати розпатлане волосся. По-третє, не треба стригтися, але правда є мінус - треба голитися. Але все одно плюсів більше", - впевнений ведучий.

І завершує топ українських "лисунів" танцівник і ведучий шоу "Твій день" на "1+1" Влад Яма. Уперше він поголив голову 15 років тому - під час першого сезону "Танців із зірками", де був у парі з Наталею Могилевською.

instagram.com/vladyama_official

І хоча спочатку хвилювався, як до голомозого "бальника" поставляться глядачі, можливо, саме лисина допомогла йому стати найпомітнішим на паркеті і назавжди стала частиною його іміджу.

Нагадаємо, раніше у світі відсвяткували День без косметики. Ми показали вам, який вигляд мають українські зірки без макіяжу.

Наступна публікація