Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дмитро Комаров врятував дівчину від самогубства

Ведучий зустрів її біля скелі, де вона повідомила про свої наміри звести рахунки з життям.

12 жовтня у свіжому випуску проекту "Світ навиворіт. Японія" телеведучий Дмитро Комаров допоміг 27-річній дівчині Яйо, яка вже кілька разів намагалася скоїти самогубство, знову віднайти сенс життя.

Яйо вже знайома глядачам з першого випуску циклу програм про Японію. Тоді Дмитро зустрів її біля скелі, де вона повідомила про свої наміри звести рахунки з життям. У Яйо є чоловік, діти та улюблена робота, проте вона не бачила сенсу жити далі. Телеведучого глибоко вразила історія дівчини, і він запросив її у похід до вершини вулкану "Фудзіяма". Неймовірна краса "вершини богів" та доводи ведучого тревел-шоу допомогли переконати Яйо відмовитись від своїх намірів.  

Дмитро Комаров шлях на Фудзіяму_2
прес-служба каналу "1+1"
Шлях на Фудзіяму

 "Сходження на Фудзіяму було моєю мрією. Але я навіть уявити не міг, що випадкова зустріч з Яйо перетворить мрію на важливу місію, ціна якої – людське життя. Я спускався з гори та думав, що інколи просто поговоривши з людиною, якій важко на душі, можна врятувати їй життя", - говорить Дмитро.

Дівчина подякувала Дмитру за похід та незабутні враження і пообіцяла, що більше не буде намагатися накласти на себе руки.

"Дякую тобі. Ти змінив мої думки та, напевно, все моє життя. Я ніколи не спілкувалась с жителями інших країн, а за ці два дні моє бачення світу повністю змінилося. Я зрозуміла, як вузько я дивилася на світ. А він значно ширший. ніж мені здавалось. Дякую за це сходження. Я вже ніколи не житиму як раніше", - сказала Яйо.

Дмитро Комаров шлях на Фудзіяму_3
прес-служба каналу "1+1"
Дмитро Комаров та Яйо

Нагадаємо, нові випуски програми "Світ навиворіт", яка розширює світогляд глядачів, відкриваючи далекі куточки світу та показуючи справжнє життя в екзотичних країнах, можна побачити щочетверга о 22:00 на "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції