Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Танці з зірками": Дмитро Комаров поступився своїм місцем на паркеті Юрію Ткачу

Ведучий ухвалив рішення самостійно залишити проект.

У неділю, 8 жовтня, на телеканалі "1+1" відбувся сьомий прямий ефір легендарного оновленого проекту "Танці з зірками", темою якого став "ретро цирк".

Першими на паркеті з’явились Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова в образах лева та його приборкувачки, продемонструвавши запальну сальсу. Гумористичний номер закінчився несподіваним результатом: лев приборкав свою дресирувальницю. Втім, судді зазначили, що хотіли би побачити Юрія Ткача не лише у гумористичних амплуа, а і в більш серйозних. За свій номер пара отримала 21 бал.

"Танці з зірками" сьомий прямий ефір_2
прес-служба каналу "1+1"

Ахтем Сеітаблаєв та Олена Шоптенко виконали приголомшливе танго, кружляючи над паркетом у неймовірних акробатичних підтримках.

"Танці з зірками" сьомий прямий ефір_5
прес-служба каналу "1+1"

"Я дуже вдячна цьому проекту за те, що він відкрив Україні такого глибокого чоловіка, як ви, Ахтеме. Мені дуже подобається, коли ваші оксамитово-карі очі посміхаються",  – прокоментувала Катерина Кухар. Проте, учасники отримали від суддів 22 бали.

Наталя Могилевська під час підготовки номеру перемогла найбільший свій страх, страх висоти, та стрибнула разом зі своїм партнером Ігорем Кузьменком із банджо. На паркеті "Танців з зірками" пара виконала самбу у гумористичному номері, перевтілившись у двох сором’язливих товстунів. Судді оцінили номер Наталі Могилевської та Ігора Кузьменка у 19 балів.

Ліричний джаз у виконанні Наді Дорофєєвої та Євгена Кота був оцінений суворими суддями у 28 балів. Партнер Наді продемонстрував неймовірний та навіть небезпечний трюк на пілоні.

"Танці з зірками" сьомий прямий ефір_11
прес-служба каналу "1+1"

"Для мене у цьому шоу головна прима – Ви", - звернулась Катерина Кухар до Наді Дорофєєвої та подарувала учасниці квітку орхідеї на знак своєї прихильності.

Під час виконання пасодоблю ілюзіоністом Дмитром Комаровим та його партнеркою Олександрою Кучеренко на паркеті відбувалась справжня магія, адже пара демонструвала неймовірні трюки та фокуси. А у фіналі номеру Олександра навіть розпилила Дмитра навпіл.

"Дмитре, те що ви видатний маг та чарівник для мене не дивно. Кожен раз перемагати у глядацькому голосуванні – ніщо інше, як містика. Приз глядацьких симпатій, чи не це є вашою найбільшою перемогою на цьому проекті", - зазначив MONATIK.

"Танці з зірками" сьомий прямий ефір_7
прес-служба каналу "1+1"

А Катерина Кухар попросила Дмитра самостійно оцінити свій номер. На що учасник сказав, що свою хореографію високо оцінити не може, але хотів би, щоб його партнерка Олександра за свою важку працю та старанність отримала б хоч раз максимальну оцінку. І Катерина Кухар виконала бажання Комарова, поставивши парі 10 балів. У сумі Дмитро та Олександра отримали 20 балів.

Сергій та Сніжана Бабкіни виконали драматичний фокстрот під пісню гурту "Океан Ельзи" "Обійми", перевтілившись у сумного клоуна та янгола, який його рятує.

"Стільки болю було у вашому танці, я відчув та пропустив це через себе. Душу під маскою не сховаєш. Дякую вам за болісний, але такий глибокий номер", - прокоментував MONATIK. Колеги артиста та танцівника також високо оцінили номер подружжя, у сумі поставивши 29 балів.

Спеціальним гостем випуску став всесвітньо відомий американський танцівник та соліст балету "The Great Gatsby" Кліффорд Вільямс, а пару ведучому Юрію Горбунову на зірковому балконі склала учасниця "Танців з зірками" Оля Полякова.

"Танці з зірками" сьомий прямий ефір_10
прес-служба каналу "1+1"
Кліффорд Вільямс

Найменшу кількість балів за сукупним результатом обох ефірів та тижневого глядацького голосування отримали Сергій та Сніжана Бабкіни, Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко, а також Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова. Після виконання "танцю за життя" парою Юрія Ткача та Сергія Бабкіна судді мали вирішити долю учасників.

Отже, MONATIK та Влад Яма віддали свій голос за подружжя Бабкіних, Катерина Кухар – за Юрія Ткача. Таким чином, проект мали залишити Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова, але Дмитро Комаров своїм благородним вчинком змінив цей результат.

"Ми із Сашею прийняли рішення поступитись своїм місцем Юрі Ткачу. Для нас зараз усі пари – наша родина, ми вже давно перестали бути конкурентами. Без Юри Ткача шоу стане занадто серйозним. Дякую моїй партнерці Олександрі Кучеренко, адже їй було непросто. Дякую усім прихильникам, які голосували за нас, та прошу кошти, отримані за SMS та телефонні дзвінки за нашу пару, перерахувати на благодійність – лікування хворої дитини. Якщо не боятись та йти вперед, то абсолютно кожен може вивернути свій світ навиворіт. Друзі, до зустрічі!" - сказав Дмитро Комаров.

Зазначимо, що учасники "Танців з зірками" виступали під живе виконання оркестру та вокалістів "Голосу країни" Віри Кекелії, LAUD (Влад Каращук), Антоніо Гомес-Круза і Луки (Андрій Лучанко).

Нагадаємо, наступної неділі глядачі побачать на паркеті пари Наталі Могилевської та Ігоря Кузьменка, Наді Дорофєєвої та Євгена Кота, Ахтема Сеітаблаєва та Олени Шоптенко, Сергія та Сніжани Бабкіних, а також Юрія Ткача та Ілони Гвоздьової. Пари виконають по два танці.

Дивіться чвертьфінал оновлених "Танців з зірками" 15 жовтня о 21:00 на телеканалі "1+1". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції