Нобелівську премію з економіки віддали раднику Обами

Нобелівську премію з економіки віддали раднику Обами

Дата публікації
Перегляди
950
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нобелівську премію з економіки віддали раднику Обами

Фото: University of Chicago

Річарда Талера відзначили за внесок у розуміння економічної поведінки.

Шведська королівська академія наук в Стокгольмі визначилася з переможцем премії з економіки пам'яті Альфреда Нобеля, яку часто називають "Нобелівською премією з економіки". 49-ту премію присудили американському економістові Річарду Талеру за внесок у розуміння економічної поведінки. Свого часу він був одним із радників президента США Барака Обами.

Фото: Reuters

Саме оголошенням премії з економіки завершується "Нобелівський тиждень"-2017. Про це повідомляє "Інтерфакс".

Якщо премії із фізіології та медицини, хімії, фізики, літератури, а також премії миру були засновані самим Нобелем, то премію з економіки - Банком Швеції, 1969-го року.

Торік лауреатами премії з економіки стали Олівер Харт і Бенгт Хольмстрьом "за внесок у теорію контрактів". Теоретичні роботи лауреатів описують з точки зору економічної теорії те, як повинні бути влаштовані контракти між економічними агентами.

Позаторік Нобелівська премія з економіки дісталася англо-американському економістові Ангусу Дітону "за аналіз споживання, бідності та добробуту". Його дослідження зробили великий вклад у розуміння того, як роблять вибір окремі споживачі, що важливо для формування економічної політики, що сприяє добробуту і знижує бідність.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Нобелівський тиждень
Дата публікації
Перегляди
950
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація