Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Це сталося: Дмитро Комаров залишив проект "Танці з зірками"

Мандрівник змінив сценарій шоу своєю заявою

Цієї неділі, восьмого жовтня, о 21:00 на телеканалі "1+1" відбувся сьомий прямий ефір легендарного оновленого проекту "Танці з зірками".

Після того, як минулого тижня ніхто з учасників не покинув шоу, головною інтригою випуску стало одна чи дві пари залишить його сьогодні.

Починаючи від сьомого ефіру, дві пари із найменшими оцінками та найменшою кількістю голосів глядачів, боротимуться за життя. "Першопрохідцями" стали Сергій та Сніжана Бабкіни і Ілона Гвоздьова та Юрій Ткач. Вони повторно виконали свої постановки.

"Танці з зірками" сьомий ефір
Сьомий ефір "Танців з зірками"

Свій голос за Бабкіних віддав MONATIK, Катерина Кухар підтримала Юрія Ткача та Ілону Гвоздьову, а Влад Яма - Бабкіних. 

Танці з зірками шоу результатів
1plus1.ua

Втім, Дмитро Комаров взяв слово та змінив хід подій. Мандрівник поступився своїм місцем Юрію Ткачу та Ілоні Гвоздьовій.

"Я пояснював, яка була місія мого приходу в шоу. Всі ми боїмося того, що скажуть люди та експерти. І так ми вбиваємо свої мрії. Я хотів показати, що якщо в тебе є підтримка, то ти зможеш все. Я кажу велике дякую всім, хто мене любив та хто ненавидів також дякую",  - зазначив Комаров.

Дмитро попросив телеканал віддати усі гроші за повідомлення та дзвінки за їхню пару за цей тиждень на благодійність заради лікування хворої дитини.

Партнерка Дмитра, Олександра Кучеренко, також подякувала Комарову і команді, наголосивши: потрапити у "Танці з зірками" було її мрією.

За сумою суддівських балів та голосів від глядачів за два ефіри, до наступного випуску пройшли: Надя Дорофєєва та Євген Кот, Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, Ахтем Сеітаблаєв та Олена Шоптенко. А також - Сергій та Сніжана Бабкіни і Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова.

Нагадаємо, темою сьомого випуску став "ретро цирк": усі зіркові учасники "Танців з зірками" виконали постановки зі складними трюковими елементами та навіть взяли участь у справжній цирковій виставі.

До слова, спеціальним гостем випуску став всесвітньо відомий американський танцівник та соліст балету The Great Gatsby Кліффорд Вільямс, а пару Юрію Горбунову на зірковому балконі стала екс-учасниця проекту Оля Полякова.

Дивіться оновлені "Танці з зірками" щонеділі о 21.00 на телеканалі "1+1". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції