Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-Еріка випустила дебютний кліп в стилі R'n'B

Анастасія Кочетова представила відео на трек "Мама Ріка".

Екс-Еріка, тепер же виконавиця MamaRika, яка пішла від продюсера і позбулася свого псевдоніма і пісень, представила дебютний кліп.

Настя Кочетова зняла відео на композицію "Мама Ріка". Зазначимо, що кліп тільки за першу добу зібрав більше ста тисяч переглядів на YouTube.

"Кліп знімався в спеціально побудованій дзеркальній локації розміром 4 на 4,5 метра. Моє відображення в десятках дзеркал - дуже крута ідея, як на мене. Ми досягли ефекту творчого божевілля наче я - не одна особа, а в мені десяток персонажів-відображень", - говорить MamaRika.

Разом з артисткою в відео знялася ціла команда професіоналів: титулований хіп-хоп танцюрист, бі-бой Толу Оміс і фіналіст "Танцуюють всі-6" Діма Щебет, крамп-танцівниця Олена Данилюк, Гриша і Серьога з команди КВК "Одеські манси", а також репери Den Da Funk і J Don, режисер кліпу Радислав Лукін, стиліст Слава Чайка, хореограф Руслан Махов (D. side Dance Studio). Всі вони провели майже добу в цій "сауні".

"І, хоча ми вмирали від спеки, вважаю, що всі гідно впоралися з роботою. Особливо мій коханий чоловік - Сергій Середа, який взявся не тільки за продюсування кліпу, але і повністю займався організацією знімального процесу", - поділилася Настя.

Назва синглу – це візитка співачки, яка заснована на грі звуків двох мов: англійської та української. У першому випадку "MamaRika" наголос припадає на перший склад, у другому "Мама Ріка" - на другий. Притому, хоча співачка пише пісні сама або в парі з музичним продюсером Ванею Клименко, цього разу, вражений новим псевдонімом, за одну ніч він сам придумав всю композицію цілком.

"Ця пісня про те, як річка зносить все на своєму шляху. Це алегорія: немов я сама, своєю енергією і музикою, змиваю минуле і рухаюся в майбутнє, не бачачи перепон на шляху", - зізналася Кочетова.

Нагадаємо, екс-Еріка розсекретила значення нового "афроамериканського" псевдоніма.

Залиште свій коментар

Вибір редакції