Дитяча Нова хвиля переїде з Москви до Криму

Цього року дитячий конкурс Нова хвиля-Junior відбудеться у "Артеку". У Новій хвилі-Junior братимуть участь виконавці з усього світу у віці від восьми до 15 років.

Дитяча Нова хвиля
Дитяча Нова хвиля переїде з Москви до Криму
Дитячий музичний конкурс Нова хвиля-Junior, який у 2008 і 2009 роках проводився у Москві, в серпні поточного року відбудеться в Криму в дитячому таборі" Артек".

Відповідний меморандум у вівторок підписали віце-прем'єр України Борис Колесніков, один з організаторів Нової хвилі російський композитор Ігор Крутой, голова Ради міністрів Криму Василь Джарти і Олександр Орда - заступник голови українського Держуправління справами, до сфери управління якого входить Артек.

Після підписання меморандуму в Артеку відбулася прес-конференція, на якій Ігор Крутой висловив надію, що дитячий варіант Нової хвилі в Криму відбудеться на ще більш високому рівні, ніж дорослий конкурс, який з 2002 року проводиться в латвійському місті Юрмала з з ініціативи Ігоря Крутого і Раймонда Паулса.

Дитячий конкурс буде готувати той же колектив, який працює над дорослим конкурсом.

Борис Коленіков, зі свого боку, повідомив, що організатори конкурсу розраховують отримати більшу частину коштів на проведення заходу від спонсорів - російських і українських компаній, що випускають товари для дітей.

"Ми очікуємо від конкурсу не тільки сплеску емоцій, а й позитивного впливу на імідж Криму, популяризації Криму й України. Ця подія для нас знакова, ми будемо ретельно до неї готуватися", - сказав глава уряду Криму Василь Джарти.

У Новій хвилі-Junior будуть брати участь виконавці з усього світу у віці від восьми до 15 років. Відбіркові тури конкурсу розпочнуться 16 квітня, фінальна частина, яку покажуть російські та українські телеканали триватиме з 20 по 22 серпня.

Ігор Крутой сказав, що організатори Нової хвилі-Junior готові і надалі проводити фестиваль в Криму.

Читайте також:

Американська кіноакадемія призначила дату церемонії "Оскар"

Співачка Alyosha визначилась із піснею для "Євробачення"

Тіматі заспіває на першому концерті шоу "Суперзірка"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: