Forbes назвав найприбутковіших акторів

Рейтинг найприбутковіших зірок, який склав журналу Forbes, очолив голлівудський актор Леонардо ДіКапріо.

Журнал Forbes продовжує підбивати підсумки року, що минає і публікує черговий авторитетний рейтинг. Цього разу він складається з імен голлівудських акторів, фільми яких в 2010 році принесли найбільший прибуток.

Фахівці видання враховували тільки кінотеатральні збори і не брали до уваги мультиплікаційні стрічки.

Ні для кого не буде сюрпризом, хто став "царем гори". Це - Леонардо ДіКапріо, дві стрічки якого, "Острів проклятих " і "Початок", в цьому році були в числі 15 найприбутковіших картин світового бокс-офісу. "Початок" зібрав 825 млн доларів, а "Острів проклятих " - 295 мільйонів.

На другому місці несподівано фінішує Міа Васіковська, яка зіграла Алісу в стрічці Тіма Бартона "Аліса в Країні чудес". Її результат - один мільярд 30 мільйонів доларів. Звичайно, не вона приваблювала публіку в кінотеатри, а режисер фільму і "Божевільний капелюшник" Джонні Депп. Однак крім "Аліси ..." Міа зіграла в мелодраматичної комедії "Діти в порядку", що принесла творцям 29 мільйонів. Це непоганий показник, з урахуванням того, що на виробництво було витрачено всього близько чотирьох мільйонів.

"Турист" Джонні Деппа на момент написання матеріалу Forbes зібрав ті ж 29 мільйонів (всього за тиждень прокату, але при бюджеті в 100 мільйонів). Тому не дивно, що Мії відвели другу позицію, а Джонні - тільки третю.

Роберт Дауні-молодший розташувався на четвертій сходинці з 808 мільйонами. Їх він "зібрав" комікс-екшном "Залізна людина 2" і комедією "Встигнути до".

"Гаррі Поттер і Дари смерті: Частина 1" принесли Деніелу Редкліффу п'яте місце і 780 мільйонів доларів.

Роберт Паттінсон завдяки "Сутінкам" і романтичній драмі "Пам'ятай мене " (що зібрала 56 млн при бюджеті в 16-ть) опинився на шостій позиції з 749 мільйонами.

Крістен Стюарт з 698 мільйонами відстає від свого коханого: її "сольний" проект "Раневейс" приніс лише чотири мільйони 700 тисяч доларів.

Восьму сходинку посів Сем Вортінгтон, дев'яту - Джейде Сміта, а десяту - Джекі Чан.

Читайте також:

Фанатці ДіКапріо загрожує тюремний термін

Леонардо ДіКапріо ледь не загинув по дорозі до Росії

ДіКапріо буде свідком на весіллі Кемпбелл і Дороніна

Повʼязані теми:

Наступна публікація