Африканець здійснює мрії, виготовляючи труни на замовлення

Дата публікації
Перегляди
2366
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Труни 65-річного Paa Джо, який займається своїм своєрідним мистецтвом понад 50 років, оцінюються в кілька сотень тисяч доларів.

Раа Джо / Фото: skuky.net
Скульптор, тесляр і майстер з вирізання трун Paa Джо з Гани прославився на весь світ тим, що створює з трун справжні витвори мистецтва у формі риби, птаха, орла і навіть літака або плоду какао. Його роботи оцінуються у сотній тисяч доларів.

Африканський майстер дуже любить свою справу і старанно створює вручну форму дерев'яної труни, а потім розфарбовує їх в необхідні кольори.

Роботи видатного теслі в світі навіть оцінили любителі мистецтва з Англії - зараз деякі його роботи виставлені в галереї "Джек Белл" в Лондоні. Причому барвисті і складні в обробці труни 65-річного Paa Джо, який займається своїм своєрідним мистецтвом понад 50 років, оцінюються в кілька сотень тисяч доларів.

За словами скульптора Paa Джо, на створення трун його надихає просте сільське життя у своїй рідній Гані, з якої він і черпає тематику для своєї майстерності.

Такий талант народився в Гані, тому що саме тут дуже сильна традиція вироблення трун, як ніде більше не тільки в Африці, а й у світі. Тут особливо цінують труни, як символ статусу і духовного відображення роботи або особи померлого.

Серед найнеймовірніших замовлень трун у Paa Джо була труна у вигляді Біблії і фотоапарата. А якось він зробив труну у формі літака спеціально для 91-річної бабусі, яка мріяла про політ на літаку, але її мрії так і не судилося збутися.

А труну у формі африканського орла з намальованими золотими перами, викладену всередині червоним шовком і текстилем, як правило, замовляють для індіанських вождів.

Читайте також:

Польські трунарі випустили еротичний календар

Італійський трунар випустив еротичний календар

У Німеччині випустили домовини для геїв

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2366
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація