Деніел Редкліфф - найбагатша людина Великобританії

Виконавець головної ролі у фільмах про Гаррі Поттера Деніел Редкліфф визнаний найбагатшою молодою людиною Великобританії.

Відомий актор Деніел Редкліфф визнаний найбагатшою людиною Великобританії у віці до 30 років.

За даними видання, стан виконавця ролі Гаррі Поттера в екранізації серії книг Джоан Роулінг складає понад 46 мільйонів фунтів. Частина цих грошей молодий актор, якому лише 21 рік, заробив завдяки ролям у театрі, в тому числі і на Бродвеї.

На другому місці розташувалася Кіра Найтлі, яка заробила до 25 років 30,1 млн фунтів. Значну частину цих коштів актриса здобула завдяки ролям у фінансово успішних "Піратах Карибського моря", а також контрактом з Chanel.

На третьому місці Емма Ватсон. Стан цієї 20-річної актриси оцінюється в 20,6 мільйона фунтів. Як і у випадку з Редкліффом, значна частина цих коштів - результат участі в "поттеріані" в ролі Герміони Грейнджер.

На четвертому місці знаходиться третій актор фільмів про Поттера - Руперт Грінт (22 роки) зі статком понад 19 мільйонів. Нарешті, замикає першу п'ятірку виконавець головної ролі в сазі "Сутінки" Роберт Паттісон, який заробив до 24 років 18,4 мільйона фунтів.

Читайте також:

Деніел Редкліфф розповів про свою сексуальну орієнтацію

Зірки "Гаррі Поттера" стали найдорожчими акторами Голівуду

Деніел Редкліфф скаржиться на нью-йоркців

Повʼязані теми:

Наступна публікація