Редкліфф закликав підлітків підтримати геїв

Актор Деніел Редкліфф дуже толерантно ставиться до геїв та лесбіянок та закликає усіх до такого ж ставлення.

Денієл Редкліфф
Деніел Редкліфф
Актор Деніел Редкліфф, ми пам'ятаємо, підтримує сексуальні меншини, спілкується з трансвеститами і активно закликає громадськість бути толерантнішим один до одного.

Днями актор звернувся до підлітків з проханням підтримувати своїх друзів нетрадиційної сексуальної орієнтації, якщо ті стали жертвами переслідувань гомофобів.

Редкліфф давно співпрацює з фондом Trevor Project, який допомагає юним геям і лесбіянкам отримати психологічну підтримку та пропонує звертатися до них по гарячій телефонній лінії за порадами, щоб запобігти самогубства серед молоді.

Деніел постійно нагадує в інтерв'ю, що ріс у богемному середовищі, часто спілкувався з геями і досі дружить з багатьма представниками сексуальних меншин, незважаючи на те, що сам є гетеросексуалом. Актор записав кілька відеозвернень в рамках роботи з фондом, в яких закликав підлітків не боятися бути тими, ким вони є і не здійснювати самогубств.

Нові коментарі Редкліффа викликали нещодавній інцидент в Америці, коли 27 вересня 18-річний студент Тайлер Клементі звів рахунки з життям після того, як його сусід по гуртожитку оприлюднив сексуальну орієнтацію Клементі найжорстокішим чином: записав на відео те, як Тайлер займається сексом з іншим чоловіком і виклав запис в мережу.

Читайте також:

Деніел Редкліфф розповів про свою сексуальну орієнтацію

Зірки "Гаррі Поттера" стали найдорожчими акторами Голівуду

Деніел Редкліфф скаржиться на нью-йоркців


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: