Кохання та битий посуд на проекті "Пекельна кухня"

Найгарячіший проект сезону досяг екватору – учасників все менше, а випробування все складніші.

Сьогодні на проекті "Пекельна кухня" все повернеться на круги своя: у синій команді знову виключно хлопці, в червоній - дівчата. У такому нерівному складі учасники виконуватимуть спеціальне завдання від Сергія Гусовського. Метрдотель спочатку розповість і покаже, як правильно сервірувати стіл, а потім зажадає ідеального відтворення побаченого прикладу кухарями. Щоб конкурсанти не підглядали, скатертину з-під ідеально сервірованого столу Гусовський висмикнув, розбивши 4 повноцінних комплекти посуду. Як саме впораються з поставленим завданням кулінари – дивіться сьогодні на каналі "1+1".

Проте, на кухонних пристрастях учасники не зупиняються. Живучи під одним дахом довгий час, деякі з них, здається, встигли відчути один до одного теплі почуття. Так, Сергій Гуц приготував сніданок для Світлани Ходаченко і приніс їй їжу в ліжко. Більше того, Сергій ночує в спальні дівчат вже другу ніч. Чи це роман, самі учасники не зізнаються, але те, що пара дуже тісно спілкується, приховати неможливо.

Не настільки теплі почуття у Даші Сатанівської до Олі Мостовенко. "Я сподіваюся, що Оля відправиться до синіх перед вечерею, а нам повернуть хоча б одного хлопця, - каже Даша. - Я взагалі вважаю, що хлопець повинен стояти на гарячому. А що стосується її лідерських замашок, то нехай тягне на себе ковдру, якщо вийде. Я в жодному разі не звикла під кимось ходити".

Такі емоції навряд допоможуть дівчатам отримати перемогу, адже їм сьогодні доведеться змагатися не лише з хлопцями, а й з самою Юлією Висоцькою. Ведуча проекту вирішила допомогти синій команді, яка поступається червоній за кількістю учасників. Недовго роздумуючи, Арам погодився на такий експеримент, за умови, що якщо страва буде поганою, то він Висоцьку не пошкодує і висловить всю правду в очі. Юлія покірно погодилася.

Як Шеф оцінив справу Висоцької та хто з кулінарів залишить проект – дивіться сьогодні о 20.00 на каналі "1+1".

Читайте також:

Голос країни: обрано уже 25 претендентів на перемогу

"Пекельна Кухня" з’явилася в Інтернет просторі

Стали відомі імена учасників шоу "Пекельна кухня"

Повʼязані теми:

Наступна публікація