Легендарний гурт WHITESNAKE вирушає в тур Україною

WHITESNAKE - легендарна Біла Змія британського хард-року вирушає на "полювання" за містами України.

WHITESNAKE вирушає в тур Україною / Фото: Facebook
Вони "підривають" палаци спорту та стадіони, їх фани - це покоління відданих шанувальників рок-н-ролу, драйв їхньої музики - найяскравіший приклад для наслідування і захоплення.

8 листопада - Харків (Палац Спорту), 10 листопада - Запоріжжя (Палац Спорту Юність), 11 листопада - Дніпропетровськ (Палац Спорту), 13 листопада - Київ і 15 листопада - Одеса (Палац Спорту).

WHITESNAKE - британо-американська рок-група, яка грає хард-рок з елементами блюзовими, створена в 1977 р. Девідом Ковердейлом, колишнім вокалістом Deep Purple.

22 вересня 2011 Девід Ковердейл відзначатив своє 60-річчя. Його останній студійний альбом Forevermore ввібрав музичну зрілість, і майже 40 річний досвід.

Кар'єра засновника, співака і автора пісень Whitesnake далека від завершення, навіть якщо Ковердейл говорив про це багато разів в останні роки.

"Я був у відставці більше, ніж Френк Сінатра, але, на щастя, я не говорив про це багатьом людям", сміється він. - Я щасливий, що маю можливість робити те, що я роблю".

WHITESNAKE вирушає в тур Україною / Фото: Facebook
Сьогодні Девід Ковердейл щасливий, що він ніколи повністю не залишав сцену. Нещодавно написав пісню під назвою "Кращі роки", де прекрасно описує своє життя.

"Це здорово, що я в змозі працювати, як музикант, розвивати кар'єру, в той-же час відчувати підтримку в особистому житті. Я насправді переживаю кращі дні в моєму житті. У ці дні, і повірте мені, я зазнав багато ... ", - пояснює легенда.

Перед Україною група дасть концерти в Сінгапурі, Малайзії, Тайвані, Японії, Кореї, Мексиці. А після туру по Україні відправиться в північні країни: Швецію, Норвегію, Данію і т.д.

Читайте також:

У Києві Елтон Джон плакав і стрибав на сцені

Запальні Gogol Bordello везуть в Київ акустичну програму

Діана Арбеніна та голоси країни влаштують грандіозний концерт

Повʼязані теми:

Наступна публікація