Запальні Gogol Bordello везуть в Київ акустичну програму

Запальні Gogol Bordello везуть в Київ акустичну програму

Gogol Bordello / Фото: прес-служба

Київський концерт відбудеться 2 грудня в клубі Stereo Plaza.

Євген Гудзь / Фото: прес-служба
2 грудня в клубі Stereo Plaza группа Gogol Bordello виступить у рамках європейського акустичного турне.

Перший концерт в незвичному для себе форматі команда з Нью-Йорка дасть у лондонському залі Electric Ballroom 18 листопада. Протягом місяця група зіграє в Англії, Швеції, Фінляндії, в Росії, в Україні, в Італії і у Франції. Турне фінішує в паризькому La Cabaret Sauvage 13 грудня.

У дорогу відправиться склад з п'яти постійних участників Gogol Bordello: Євген Гудзь - вокал, гітара,

Сергій Рябцев - скрипка, Юрій Лемешев - акордеон, Педро Ераза-Сеговія - перкусія, Елізабет Сан - перкусія, бек-вокал.

Акустичні концертиGogol Bordello натхненні ранніми концертними дослідами Євгена Гудзя і його товаришів, їх експериментальними клубними перформансами, в яких панк, кабаре і циганська традиція змішувалися в найнесподіваніших пропорціях.

Ідею акустичної програми групі подарував продюсер Рік Рубін (Red Hot Chili Peppers, System Of a Down, Джонні Кеш etc.), що працював з групою над її останнім альбомом "Trans-Continental Hustle".

З його подачі пісні, оздоблені в електронному звучанні для альбому, отримали також акустичне втілення, співзвучне щовечірнім джемам, які трапляються в гримерках, готельних номерах та гастрольних автобусах.

Дух цих спонтанних закулісних імпровізацій тепер панує на сцені. І для них більше підходять не звичні для "гоголів" фестивальні поля, а камерні майданчики, на яких краще видно тонкощі і деталі.

Ще один привід відправитися в турне - різке зростання кількості шанувальників Gogol Bordello в країнах Східної Європи і на пострадянських територіях.

Літні гастролі 2011 року, за словами Євгена Гудзя, буквально відкрили йому очі на російську публіку в містах, де раніше група не бувала.

Читайте також:

Мєдвєдєв на рок-фестивалі станцював під Gogol Bordello та пограв на люлямі

У Києві Гудзь із "Gogol Bordello" матюкався та співав Цоя

Мадонна прийшла на "Бразильський карнавал" з українським музикантом

Повʼязані теми:

Наступна публікація