Цукерберг назвав Google+ демо-версією Facebook

Марк Цукерберг вважає соціальну мережу Google+ демо-версією Facebook і в майбутньому виключає співробітництво з Google.

Засновник Facebook Марк Цукерберг висловив свою думку щодо аналогічного проекту Google+ від компанії Google. Він назвав його свого роду демо-версією Facebook.

Свої судження Цукерберг оприлюднив під час інтерв'ю, в якому його запитували про прогнози на найближчі 10 років, що стосуються подальшого розвитку ринку соціальних проектів.

На це питання Марк Цукерберг відповів неоднозначно. Він вважає, що Apple і Amazon в майбутньому, можливо, будуть співпрацювати з Facebook, а от Google в число можливих партнерів не потрапила.

"Google, безсумнівно, в чомусь більш конкурентоспроможна, ніж Facebook, і зараз вона будує свою маленьку версію нашої соціальної мережі", - сказав Марк Цукеберг.

"Коли я дивлюся на Apple і Amazon і їх принципи ведення бізнесу, я бачу, що вони дуже схожі на нас. Ми вже давно думаємо над тим, як почати працювати разом з ними", - додав Цукерберг.

Водночас, за словами Шеріл Сендберг , головного операційного директора Facebook, можливе партнерство Facebook з Apple і Amazon має дуже великий потенціал для кожної із сторін.

Мова йде про розширення можливостей соціальних сервісів за рахунок їх інтеграції в різні пристрої та технології.

Facebook поступово йде до співпраці з Apple, але вельми своєрідним шляхом - сьогодні було оголошено про купівлю фірми Digital Staircase, що займається розробкою додатків для "яблучної" операційної системи iOS.

Все сталося несподівано, оскільки про цю операцію раніше нічого не говорилося. В активі Digital Staircase дуже багато програм для iOS, і багато з них користуються популярністю у власників відповідних пристроїв.

Зокрема, найчастіше завантажують її додатки для редагування фотографій StereoCam і Smart Slice і аплети для роботи з відеороликами MovieCam і Movie Cam Go.

Фінансові подробиці угоди між Facebook і Digital Staircase не розголошуються. Співробітники Digital Staircase впевнені, що їх інтеграція в Facebook дасть їм поштовх до розвитку, що призведе до випуску нових, ще більш просунутих програм для Apple iOS.

Нинішні розробки компанії будуть видалені з магазину Apple App Store вже 5 грудня цього року. Ті, хто вже придбав їх, зможуть продовжувати користуватися ними і далі.

Читайте також:

В Google+ з'явилися сторінки брендів і компаній

Українці полюбили шару в інтернеті більше росіян і американців

Google запустить кабельне телебачення

Наступного року Apple випустить одразу два нових iPad

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: