Google запустить кабельне телебачення

У плани компанії входить пропозиція платних послуг кабельного телебачення безпосередньо споживачам.

Інтернет-компанія Google має намір увійти на телевізійний ринок, відкривши ще один фронт конкуренції з традиційними учасниками цього напрямку.

У плани компанії входить пропозиція платних послуг кабельного телебачення безпосередньо споживачам, щоправда, поки ця пропозиція поширюється тільки на США.

Відзначимо, що і в США воно працює тільки в містах, де Google раніше побудувала мережі високошвидкісного доступу в інтернет.

Нагадаємо, що раніше Google намагалася закріпитися на ринку телекомунікацій з рішеннями для передачі відео і голосу по власних каналах за аналогією із стільниковими і IP-компаніями.

Джерела близькі до компанії, стверджують, що Google вела переговори з великими американськими телемережами, такими як Walt Disney, Time Warner і Discovery Communications на предмет передачі їх контенту у своїх мережах.

На даний момент переговори не завершені і сторони не прийшли до певних конкретних висновків.

Читайте також: Google дозволить нишпорити по магазинах і будівлям

Крім того, у вересні Google взяла на роботу колишнього керівника крупної американської кабельної мережі Джеремі Стерна, який зараз веде переговорний процес.

Аналітики вважають, що подібні обговорення підкреслюють дедалі жорсткішу битву за контроль над телевізійними послугами.

За останні роки ряд великих стільникових компаній вийшли на ТБ-ринок, самі ж кабельні оператори намагаються впроваджувати додаткові послуги, зайняти свою нішу намагаються і оператори супутникового телебачення.

Читайте також: До 2015 року українське ТБ повністю перейде на цифрове мовлення

Також компанії Amazon і Apple значно посилили свої пропозиції щодо телевізійного і відео-контенту на мобільних пристроях.

Джерела в Google говорять, що на першому етапі Google планує запропонувати послуги кабельного телебачення в американському Канзас-Сіті, де у компанії є високошвидкісна магістраль, а також в Пало-Альто, де Google також має провідну інфраструктуру.

Перші клієнти кабельного телебачення від Google повинні з'явитися вже на початку 2012 року.

Читайте також:

На цифрове телебачення із держбюджету виділять 350 млн грн

Наступного року Apple випустить одразу два нових iPad

Firefox оновився до восьмої версії

Гортання сайтів змінять з вертикального на горизонтальне

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: