На цифрове телебачення  із держбюджету виділять 350 млн грн

Азаров зазначив, що уряд допоможе ввести в Україні інноваційне цифрове мовлення.

У бюджеті на 2012-й рік уряд передбачив 350 млн грн на розвиток цифрового мовлення.

Про це у суботу, 5 листопада, сказав прем'єр-міністр Микола Азаров, вітаючи у Жовтневому палаці українських телевізійників з нагоди 60-річчя вітчизняного телебачення.

"Наше телебачення стоїть на порозі запровадження інноваційного цифрового мовлення. І про це президент сказав у своєму зверненні, а ми - в бюджеті закладаємо на наступний рік уже 350 млн грн для того, щоб наші люди мали можливість дивитися це цифрове телебачення", - зазначив прем'єр.

Також Азаров підкреслив, що для уряду важливо не лише забезпечити технологічну частину впровадження цифрового телебачення, але й врахувати соціальні моменти.

Крім того Азаров повідомив, що уряд цінує телебачення за формування сучасного вітчизняного інформаційного простору та забезпечення права кожного громадянина на об'єктивну та неупереджену інформацію.

"Сучасне телебачення - це не лише високі технології. Передусім його творять конкретні люди - інженери, режисери, оператори, журналісти, редактори. Усім вам велика подяка та наша шана. Саме на вас лежить відповідальна місія - об'єктивно і правдиво розповідати про наше життя, вселяти в людях оптимізм та надію", - сказав Азаров і при цьому додав, що "держава, як ніколи, потребує вміння пробуджувати в людях почуття громадянина і прагнення до конструктивних перетворень заради добробуту".

Нагадаємо, 5 листопада українське телебачення святкує свій 60-й день народження. Саме цього дня 60 років тому була здійснена перша телевізійна трансляція на теренах тодішньої УРСР.

Загалом, перші передачі телевізійного сигналу було здійснено у 1925 в Англії й США, згодом у Німеччині й СРСР (1931). В Україні перші телевізійні передачі з використанням електронної системи з високою чіткістю зображення розпочато у 1951 році у Харкові групою радіоаматорів під керівництвом В. Вовчанка. З кінця 1951 почав діяти телецентр у Києві.

Читайте також:

Українське телебачення святкує сьогодні 60-річчя

До 2015 року українське ТБ повністю перейде на цифрове мовлення

Година, проведена біля телевізора, скорочує життя на 22 хвилини

В українських потягах з'явиться ТБ і Wi-Fi в обмін на дорогі квитки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: