Азаров розкрив деталі переговорів з МВФ

Прем'єр-міністр Микола Азаров переконує, що переговори з МВФ були конструктивними, і що фонд ставиться з розумінням до проблем України.

 

Прем'єр-міністр України Микола Азаров оцінює черговий етап переговорів з МВФ як цілком конструктивний.

Під час чергової оцінки виконання програми співробітництва між Україною та МВФ сторонам вдалося знайти взаєморозуміння практично з усіх питань. Про це повідомили в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМ.

Як повідомляється, місія МВФ відзначила, що показники функціонування економіки України демонструють позитивну динаміку.

Крім того, сторони також обговорили прогнози на 2012 рік і проблеми, які можуть виникнути перед Україною та регіонами у короткостроковому періоді у зв'язку з ситуацією у світовій економіці і на фінансових ринках, а також політику і реформи, необхідні для забезпечення стійкого відновлення економіки України.

Щоб мінімізувати наслідки очікуваної кризи, Кабінет Міністрів вводить програми імпортозаміщення, закріплення українських товарів на нових ринках, входження України до зони вільної торгівлі, обмеження запозичень.

Одночасно, для Україні середньострокова перспектива залишається сприятливою для реалізації реформ, дерегуляції економіки, створення конкурентного середовища та поліпшення інвестиційного клімату.

Як запевнили в Департаменті, державний бюджет України на наступний рік буде реалістичним, а його дефіцит обмеженим до мінімуму.

Раніше Азаров, заявляв, що переговори з МВФ відновляться після того, як Україна домовиться з Росією про постачання газу за нижчою ціною. Також він зазначив, що фонд з розумінням підходить до тих проблем, які стоять перед Україною, і у сторін немає розбіжностей з принципових питань.

Нагадаємо, програма співпраці України і МВФ, схвалена в липні 2010 р, передбачає виділення Україні кредиту на суму 15 млрд 150 млн дол. під ставку 3,5% річних. Одним з пунктів угоди, що залишилося виконати Україні для отримання чергового траншу, залишилося підвищення тарифів на газ для населення.

Читайте також:

МВФ вирішив зробити перерву в переговорах з Україною

МВФ повернеться, коли Україна домовиться з Росією щодо газу

Місія МВФ достроково залишила Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: