Москаль заявив, що ювелірку на Троєщині пограбували міліціонери

Москаль заявив, що ювелірку на Троєщині пограбували міліціонери

Москаль заявив, що ювелірку на Троєщині пограбували міліціонери / Фото: Архів

Нардеп Москаль запевняє, що МВС приховує факт пограбування своїми співробітниками ювелірного магазину у Києві.

Народний депутат Геннадій Москаль стверджує, що міліція приховує факт пограбування своїми працівниками ювелірного салону в Києві.

За інформацією депутата, 30 жовтня в Києві на Троєщині по вул. Радунська, 5-А троє невідомих у чорному одязі та масках здійснили пограбування ювелірного салону. Злочинці побили охоронця, примусили жінку-продавця віддати ювелірні вироби, після чого втекли на автомобілі "Жигулі".

В оперативній інформації, яка надається Міністерством внутрішніх справ Верховній Раді, за період 30, 31 жовтня та 1 листопада в розділі "Найбільш резонансні нерозкриті злочини" інформація про пограбування ювелірного салону відсутня. Не опубліковано її й на офіційному сайті МВС України.

"Від працівників МВС України мені стало відомо, що злочин скоїли троє працівників міліції, які служать у полку патрульно-постової служби Головного управління МВС України в Києві. Після розкриття злочину вони були звільнені з органів внутрішніх справ заднім числом, начебто за власним бажанням. Таке звільнення вважається службовим злочином. Крім того, мені стало відомо, що звільнених працівників міліції переховують, побоюючись оприлюднення подробиць їх злочинної діяльності з усіма подальшими наслідками", – повідомив Москаль.

Для перевірки даних фактів та прийняття щодо них відповідних заходів реагування депутат направив звернення до Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, наприкінці жовтня у Херсоні працівник ювелірного магазина вкрав з нього ювелірних виробів на 340 тис. грн.

Читайте також:

Працівник обчистив ювелірний магазин на 300 тисяч

У центрі Харкова пограбували ювелірний магазин

На Хрещатику зі стріляниною пограбували ювелірний магазин

У Парижі здійснено найнестандартніше пограбування ювелірного магазину

Повʼязані теми:

Наступна публікація