Книгарня "Сяйво" програла суд за магазин

Книгарня "Сяйво" програла суд за магазин

Книгарня "Сяйво" програла суд за магазин / Фото: Буквоїд

У книгарні "Сяйво" можна буде роздрукувати будь-яку книжку за значно меншою ціною, ніж друкарське видання.

Київський апеляційний госпсуд відмовив ТОВ "Книгарня Сяйво" у продовження пільгового договору оренди на приміщення в центрі столиці на вул. Червоноармійській, 6.

У прес-службі КМДА кажуть, що це вже п'яте судове рішення. І вже 6 листопада, в неділю, київська влада збирається відкрити за цією ж адресою, як вона і планувала, свій комунальний книжковий магазин, пише Сегодня.

Тут, крім продажу книг, обіцяють встановити друкарський апарат, який за 10 хвилин здатний роздрукувати будь-яку вподобану книжку за значно меншою ціною, ніж друкарське видання.

Як повідомлялось, конфлікт з "Сяйвом" почався у 2009 році, коли приміщення було продано нібито на конкурсі іншій фірмі ТОВ "Абріль-студіо", а потім перепродано третій особі. У травні цього року приміщення в 363 кв м було повернуто в місту. Але виник новий конфлікт. Тепер ТОВ "Книгарня Сяйво", яка раніше орендувала це приміщення, захотіла продовжити договір. Проте влада столиці вирішила магазин нікому не віддавати.

ТОВ "Книгарня Сяйво" збирається боротися до кінця.

"Що стосується суду з оренди, то це тільки друга інстанція, а не п'ята. Інші три суди стосувалися самого конкурсу, коли продали приміщення. Ми були впевнені, що виграємо і цей суд, проте події, коли Київрада перейменувала "Київрибу" в "Муніципальний магазин" (тоді рибному магазину, що простоював змінили і назву і профіль) могли вплинути на суддів. Ми збираємося подавати касаційну скаргу", - сказав громадський захисник магазину Костянтин Климашенко.

Читайте також:

Книгарню "Сяйво" повернули киянам

У Києві невідомі знову захопили книгарню "Сяйво" і побили директора

У Києві люди в масках захопили книгарню "Сяйво"

Повʼязані теми:

Наступна публікація