Книгарню "Сяйво" повернули киянам

Господарський суд Києва повернув приміщення магазину в комунальну власність.

Господарський суд Києва за позовом ТОВ "Книгарня "Сяйво" прийняв рішення на користь територіальної громади міста і повернув приміщення магазину в комунальну власність.

"Ми вітаємо таке рішення і сподіваємося на остаточне завершення судових процесів навколо "Сяйва" найближчим часом. Доля цієї книгарні вже давно вийшла за рамки виключно приватизаційного конфлікту. Зараз "Сяйво" - це не тільки символ грабіжницької приватизації комунального майна, яка відбувалася в Києві в останні роки, а й зневаги культурними потребами киян на користь недобросовісного бізнесу. Тому після завершення судових процесів у цьому приміщенні знову буде відкрито книгарню", - заявив заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

За даними чиновника, Господарський суд Києва визнав недійсними результати аукціону з продажу приміщення книгарні "Сяйво", договір купівлі-продажу цього приміщення, який був укладений між Шевченківською райрадою та ТОВ "Абріль-студіо" в 2009 році, а також договір, за яким приміщення було перепродано на користь третьої особи.

Приміщення книгарні "Сяйво" площею 363,8 кв.м. було продано Управлінням з питань комунального майна, приватизації та підприємництва Шевченківської райради на аукціоні у вересні 2009 року. Надалі приміщення спочатку було здано в оренду, а потім перепродано.

Нагадаємо, в лютому минулого року невідомі кілька разів намагалися силою захопити "Сяйво". Вони заявляли, що є представниками нового керівника магазину.

За даними народного депутата Кирила Куликова, захопленням книгарні "Сяйво" керував депутат від фракції Блоку Черновецького в Київраді Денис Комарницький.

Читайте також:

БЮТ провів акцію протесту на захист книгарні "Сяйво"

У Києві невідомі знову захопили книгарню "Сяйво" і побили директора

У Києві люди в масках захопили книгарню "Сяйво"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: