Азаров скоротить санепідеміологів, щоб не душили бізнес

Такої служби немає ніде в світі.

Кабінет міністрів України має намір реструктуризувати і скоротити в двічі чисельність санітарно-епідеміологічної служби

Про це заявив прем'єр-міністр Україна Микола Азаров під час зустрічі з представниками громадських організацій у сфері охорони здоров'я.

"Які основні функції цієї служби? 53 тисячі людей здійснюють тиск на наших підприємців, на наш бізнес. Ми прийняли рішення скоротити в два рази і серйозно реструктуризувати цю службу", - сказав Азаров.

Він підкреслив, що такої служби немає ніде в світі, в тому числі у найближчих сусідів України. А, зокрема, в Росії вона значно реформована. "Але там немає таких явищ, якими нас лякають", - підкреслив прем'єр-міністр, зазначивши при цьому, що в країнах, де немає такої служби, створена необхідна законодавча база для контролю за якістю продуктів харчування.

За словами прем'єр-міністра, СЕС була створена в той час, коли виробництвом продуктів харчування займалися виключно державні підприємства, а санепідемслужба контролювала якість їхньої продукції.

"Можна було далі зберігати цю ситуацію, при якій 53 тисячі осіб, це ціла армія, по суті справи, виконують ту роботу, яку не треба виконувати", - зазначив Азаров.

Раніше прем'єр-міністр Микола Азаров закликав чорнобильців не влаштовувати більше акцій протесту і довіряти владі.

Читайте також:

Азаров зобов'язав міністрів більше говорити

Азаров назвав міністрів, які працюють погано

Азаров радий, що МВФ не дав Україні грошей

ВідеоАзаров скоротить санепідеміологів, щоб не душили бізнес

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: