Азаров радий, що МВФ не дав Україні грошей

Азаров задоволений тим, що Україна не отримала черговий транш МВФ і тим самим не збільшила свій зовнішній державний борг.

Прем'єр Микола Азаров вважає позитивом згортання співпраці України з МВФ, оскільки таким чином країна не нарощує борги. Про це він сказав на засіданні Кабміну у середу.

"У нас дуже часто все змальовують чорним – і тут погано, і там погано. Це і так, і не так", - зазначив Азаров.

"Яскравий приклад: подивіться, як відверто радіє опозиція, що поточного року Україна ще не отримала жодного траншу від МВФ. По-перше, ми обходимося без нарощування боргів, які доведеться віддавати. По-друге, чому радієте, панове? Уряд добросовісно виконує всі зобов'язання, у країні другий рік поспіль – фінансова стабільність", - додав він.

Як відомо, місія Міжнародного валютного фонду, яка працювала в Україні з 25 жовтня до 3 листопада, вирішила зробити перерву в переговорах з українською владою.

Головною причиною, через яку фонд не виділив Україні черговий транш, як і раніше, залишається невиконана вимога підвищити тарифи на газ для населення. Пізніше МВФ висунув ще декілька вимог: збільшення резервного фонду держбюджету і коригування проекту бюджету на 2012 рік.

Нагадаємо, програма співпраці України і МВФ, схвалена в липні 2010 р, передбачає виділення Україні кредиту на суму 15 млрд 150 млн дол. під ставку 3,5% річних. Одним з пунктів угоди, що залишилося виконати Україні для отримання чергового траншу, залишилося підвищення тарифів на газ для населення.

Читайте також:

МВФ висунув Україні нові вимоги

МВФ вирішив зробити перерву в переговорах з Україною

МВФ повернеться, коли Україна домовиться з Росією щодо газу

Місія МВФ достроково залишила Україну

ВідеоАзаров радий, що МВФ не дав Україні грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: