Азаров радий, що МВФ не дав Україні грошей

Дата публікації
Перегляди
3936
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Азаров радий, що МВФ не дав Україні грошей

Азаров радий, що МВФ не дав Україні грошей / Фото: УНІАН

Азаров задоволений тим, що Україна не отримала черговий транш МВФ і тим самим не збільшила свій зовнішній державний борг.

Прем'єр Микола Азаров вважає позитивом згортання співпраці України з МВФ, оскільки таким чином країна не нарощує борги. Про це він сказав на засіданні Кабміну у середу.

"У нас дуже часто все змальовують чорним – і тут погано, і там погано. Це і так, і не так", - зазначив Азаров.

"Яскравий приклад: подивіться, як відверто радіє опозиція, що поточного року Україна ще не отримала жодного траншу від МВФ. По-перше, ми обходимося без нарощування боргів, які доведеться віддавати. По-друге, чому радієте, панове? Уряд добросовісно виконує всі зобов'язання, у країні другий рік поспіль – фінансова стабільність", - додав він.

Як відомо, місія Міжнародного валютного фонду, яка працювала в Україні з 25 жовтня до 3 листопада, вирішила зробити перерву в переговорах з українською владою.

Головною причиною, через яку фонд не виділив Україні черговий транш, як і раніше, залишається невиконана вимога підвищити тарифи на газ для населення. Пізніше МВФ висунув ще декілька вимог: збільшення резервного фонду держбюджету і коригування проекту бюджету на 2012 рік.

Нагадаємо, програма співпраці України і МВФ, схвалена в липні 2010 р, передбачає виділення Україні кредиту на суму 15 млрд 150 млн дол. під ставку 3,5% річних. Одним з пунктів угоди, що залишилося виконати Україні для отримання чергового траншу, залишилося підвищення тарифів на газ для населення.

Читайте також:

МВФ висунув Україні нові вимоги

МВФ вирішив зробити перерву в переговорах з Україною

МВФ повернеться, коли Україна домовиться з Росією щодо газу

Місія МВФ достроково залишила Україну

Азаров радий, що МВФ не дав Україні грошей

Азаров радий, що МВФ не дав Україні грошей

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3936
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація