Азаров зобов'язав міністрів більше говорити

Дата публікації
Перегляди
898
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Азаров зобов'язав міністрів більше говорити

Азаров не задоволений тим, що міністри мало спілкуються / Фото: Прес-служба Кабінету міністрів

Прем'єр-міністр незадоволений тим, що деякі міністри дуже мало спілкуються з журналістами, експертами та громадськістю.

Прем'єр-міністр Микола Азаров вимагає від міністрів більше спілкуватися із засобами масової інформації та громадськими організаціями.

"Системно роз'яснюйте реформи, працюйте із суспільством. Журналісти, наприклад, скаржаться, що шанси поспілкуватися з окремими міністрами є тільки на засіданні уряду. Це неприйнятно! Вимагаю від всіх членів уряду знаходити час, планувати регулярні прес-конференції, зустрічі із представниками засобів масової інформації", - сказав Азаров, відкриваючи засідання уряду.

Він дав завдання міністрам реагувати на критику негайно і водночас звертати увагу на позитивні зрушення, оскільки "очевидний перекіс у бік негативу просто дезорієнтує суспільство". З його слів, у країні не все так погано, як деякі намагаються подати.

"Без позитивного мислення розвиток країни й суспільства неможливий. У першу чергу від членів уряду та голів регіональних адміністрацій вимагаю: ви повинні самі ініціювати постійний діалог із суспільством", - додав Азаров.

Він зазначив, що кожен орган виконавчої влади зобов'язаний побудувати діалог із громадськістю, експертами та ЗМІ.

"Реформа, яка не озвучена і не роз'яснена і яка не одержала розуміння в суспільстві, - це ще на старті кульгава реформа", - заявив Азаров.

Нагадаємо, на початку жовтня прем'єр вимагав від членів уряду активізувати роз'яснювальну роботу про свою діяльність із громадськістю.

23 вересня Президент Віктор Янукович закликав чиновників доступно роз'ясняти населенню зміст реформ, які проводять. Він зазначив, що досвід реформ демонструє, що найчастіше через недостатнє залучення громадськості до їхнього обговорення виникало їхнє неприйняття серед населення.

Читайте також:

Азаров назвав міністрів, які працюють погано

Азаров радий, що МВФ не дав Україні грошей

Янукович дав Кабміну два місяці на виправлення помилок

Азаров зобов'язав міністрів більше говорити

Азаров зобов'язав міністрів більше говорити

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
898
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація