Захисники тварин розкритикували комп'ютерну гру за вбивство щура

Активісти організації впевнені, що вбивство віртуального пацюка може негативно вплинути на тих, хто грає в Battlefield 3.

Німецьке відділення організації з захисту тварин PETA розкритикувало комп'ютерну гру Battlefield 3 за пропаганду жорстокого поводження з тваринами.

Захисники тварин виступили з критикою гри у зв'язку зі сценою, де герой вбиває пацюка ножем.

Активісти організації впевнені, що вбивство віртуального пацюка може негативно вплинути на тих, хто грає в Battlefield 3.

За їхніми словами, в Німеччині останнім часом почастішали випадки жорстокого поводження з тваринами, і чималу роль у цьому зіграли кінофільми та комп'ютерні ігри.

"Подібні речі озлоблюють! Насильство над тваринами - це перший крок до насильства над людьми", - заявила Надя Кучер, що представляє PETA в Німеччині.

Це не перший випадок, коли PETA висловлює протест з приводу жорстокого поводження з тваринами у відеоіграх.

Так, в 2008 році ця організація навіть випустила проект Cooking Mama: Mama Kills Animals, пародіює гру Cooking Mama. У творінні PETA користувачам пропонувалося обскубти і випатрати індичку.

Організація протестувала проти того, що в оригінальній Cooking Mama розробники дали гравцям можливість готувати їжу з мертвих тварин, але не показали, як цих тварин жорстоко вбивають і обробляють.

Військовий шутер Battlefield 3, розроблений шведською студією DICE, вийшов у Європі 28 жовтня 2011 року. У перший тиждень після його релізу в усьому світі було продано понад 5 мільйонів копій гри.

Читайте також:

На іграшку Angry Birds підсіли півмільярда людей

Музику більше не записуватимуть на диски

Українці полюбили шару в інтернеті більше росіян і американців

Google запустить кабельне телебачення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: