На іграшку Angry Birds підсіли півмільярда людей

На іграшку Angry Birds підсіли півмільярда людей

На іграшку Angry Birds підсіли півмільярда людей

Менше, ніж за два роки свого існування, іграшку Angry Birds завантажили 500 мільйонів людей.

Гра Angry Birds взяла планку в 500 млн завантажень менше ніж за два роки з моменту свого випуску, повідомила компанія-розробника Rovio.

"Це більше, ніж у будь-якої іншої гри до цього," - повідомив директор з маркетингу компанії Петер Вестербакка на конференції в Гельсінкі.

Він також повідомив, що наступна мета компанії - набрати один мільярд скачувань по всьому світу на різних пристроях, в тому числі на мобільних телефонах і комп'ютерах.

Зараз Rovio розширює бренд Angry Birds і випускає під них м'які іграшки та товари для дітей. Також компанія веде переговори з кіностудіями, щоб "птахи" з'явилися і на великому екрані.

Варто відзначити, що на відміну від багатьох інших ігор для мобільних телефонів, Angry Birds - в якій гравцеві потрібно атакувати з рогатки свиней, які викрали пташині яйця - залишається на вершині чартів з моменту свого запуску на iPhone Apple в грудні 2009 року.

Нагадаємо, цього року розробник ігор отримав 42 мільйонів доларів від венчурних фондів, у тому числі від Accel Partners, що до цього фінансував Facebook і Baidu, і Atomico Ventures, що належить засновнику Skype Никласу Сеннстрему.

Rovio була заснована в 2003 році трьома студентами, які виграли конкурс серед розробників ігор, який проводять Nokia і Hewlett-Packard. У 2005 році фірма змінила назву з початкового Relude на Rovio.

Читайте також:

"ВКонтакте" перетвориться на "наворочений" LiveJournal

Google оновив інтерфейс поштового сервісу Gmail

Samsung випустить телефони з гнучким екраном в 2012 році

Киянин створив з дискового телефону клієнт для Twitter (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація