В Одесі спецназівці штурмом брали збройову майстерню

В Одесі спецназівці штурмом брали збройову майстерню

В Одесі спецназівці штурмом брали збройову майстерню

Умілець переробляв макети на вогнепальну зброю.

В Одесі загін спецпризначенців штурмом захоплював кузню, щоб заарештувати зброяра. Майстер створював здебільшого історичну зброю та навіть набої до неї. Частину продавав колегам-колекціонерам. Перед арештом міліціянти зробили контрольну закупку. Придбали пістолет системи Макарова - точніше, його макет - перероблений на вогнепальну зброю.

У момент затримання в чоловіка був у кишені ще один пістолет – ТТ. А вдома у затриманого міліціянти виявили цілий арсенал - кулемет, рушниці, снаряди різного калібру. Частину вилучили для експертизи.

"Хобі даного громадянина перейшло ось в злочинний бізнес, коли він зрозумів, що за дану зброю яку він реалізує отримує непогані гроші. Що й показала остання закупівля він реалізував пістолет Макарова за 1200 доларів США", - розповів начальник Портофранківського відділу міліції Олег Стратієвський.

Нагадаємо, в ніч на 30 вересня в Одеській області під час спецоперації із затримання громадянина РФ Аслана Дикаєва, який розшукувався за скоєння вбивства, у перестрілці зі злочинцями загинули двоє міліціонерів, ще четверо дістали поранення, а злочинцям вдалося втекти.

1 жовтня у центрі Одеси бійці спецпідрозділів блокували готель, де перебували бандити. Близько двох сотень співробітників міліції оточили територію і запропонували кілерам здатися. Однак ті вирішили відстрілюватися. В результаті штурму двох злочинців було вбито, одному вдалося втекти. Його розшукують досі.

Читайте також:

Місяць бійні в Одесі: у місті тривають облави, а трупи кілерів досі в морзі

У Криму затримано трьох поплічників Дикаєва з цілим арсеналом зброї

При штурмі в Одесі бандити зробили 500 пострілів, міліція - 7 тисяч

В Одесі спецназівці штурмували збройову майстерню

В Одесі спецназівці штурмували збройову майстерню

Повʼязані теми:

Наступна публікація