На телеканалі ТЕТ стартує новий містичний серіал

З 26 липня глядачі каналу матимуть змогу дізнатися про життя власників похоронного бюро.

ТЕТ розпочинає показ американського драматичного серіалу "Клієнт завжди мертвий" від творця "Реальної крові", оскароносного режисера Алана Болла.

"Клієнт завжди мертвий" - це серіал, в якого не може бути звичного вступу "жив-був". Кожна серія починається не з моменту народження, а з моменту смерті.

Основна дія серіалу відбувається у похоронному бюро "Фішер і сини", власник якого, несподівано помирає напередодні Різдва. Його старшому синові Нейту, який повернувся додому після довгої відсутності, належить не тільки поховати батька, але й розібратися з проблемами інших членів своєї дивної сімейки: нерішучої на вигляд матері на ім'я Рут, прихованого гомосексуаліста – брата Девіда та сестри старшокласниці Клер.

Після оголошення заповіту, брати отримують у спадок похоронний бізнес. Тепер їм належить кожен день мати справу з найспокійнішими клієнтами у світі.

За всю історію свого існування серіал отримав дев'ять нагород "Еммі" та три "Золотих глобуси". З'явившись на екранах в 2001 році, "Клієнт завжди мертвий" був показаний в більше ніж сорока країнах світу та увійшов до переліку50 кращих серіалів Америки.

Дивіться "Клієнт завжди мертвий" з 26 липня о 23:00 на каналі ТЕТ, а також на офіційному сайті телеканалу.

Читайте також:

Першими "Голос країни" залишили Роман Стоколос та Дмитро Іващенко   

На ТЕТ стартують антигламурні світські хроніки "Дурнєв +1"

Серіал "Антураж" стартує на телеканалі ТЕТ


Повʼязані теми:

Наступна публікація