Процес над лікарем Джексона продовжується

Зі свідченнями виступив співробітник охорони Фахім Мухаммад, який був свідком реанімаційних заходів, що проводилися лікарем співака Конрадом Мюрреєм.

У Лос-Анжелесі тривають слухання у справі про смерть легендарного співака Майкла Джексона, зі свідченнями виступив співробітник охорони Фахім Мухаммад, який був свідком реанімаційних заходів, що проводилися лікарем співака Конрадом Мюрреєм.

Про це повідомляє у четвер агентство Associated press.

Виступаючи перед судом, Мухаммад повідомив, що він був одним з перших, хто увійшов до кімнати Майкла Джексона.

За словами Мухаммада, схвильований і змоклий від поту Конрад Мюррей схилився над співаком, який лежав на підлозі. Лікар запитував у присутніх, чи знає хто-небудь техніку серцево-легеневої реанімації.

Нагадаємо, що раніше суддя відмовився викликати як свідка на процес дерматолога співака Арнольда Кляйна.

Майкл Джексон помер 25 червня 2009 року на 51-му році життя. За даними слідства, смерть поп-ідола настала від передозування сильнодіючими препаратами, зокрема, анестетиком пропофолом.

Пізніше охоронець Джексона Фахім Мухаммад розповів у суді, що в останні хвилини життя поп-короля його особистий лікар Конрад Меррей, який був поряд, запанікував, але намагався обійтися без швидкої допомоги. Мухаммад також заявив суду, що менш ніж через годину після того, як кумир мільйонів був оголошений мертвим, його лікар заявив, що зголоднів, і залишив місце трагедії.

Сам Мюррей не визнає своєї провини. Обвинуваченому загрожує до чотирьох років позбавлення волі і повне позбавлення ліцензії на лікарську практику.

Читайте також:

У США судять лікаря Майкла Джексона

Лікаря Джексона знімуть на відеокамери у суді

Лікар Джексона відмовився визнати провину у вбивстві

У США судять лікаря Майкла Джексона

У США судять лікаря Майкла Джексона

Повʼязані теми:

Наступна публікація