"Океан Ельзи" з симфонічним оркестром змусили Кремль танцювати

"Океан Ельзи" з симфонічним оркестром змусили Кремль танцювати

Концерт "Океану Ельзи". Архівне фото

Пафосна сцена Кремлівського палацу на декілька годин перетворилася на танцювальний рок-майданчик.

27 вересня українська рок-група "Океан Ельзи" з аншлагом виступила у Державному Кремлівському палаці у супроводі симфонічного оркестру МВС РФ під керівництвом Фелікса Арановського.

За півтори години до концерту глядачі заповнили всю невелику площу і частину Олександрівського саду біля входу до Кремля. Настільки активний інтерес до концерту став несподіванкою для служб пропуску на територію Кремля: були відкриті додаткові пункти проходу, але все одно черга розтягнулася на кілька сотень метрів, повідомляють у прес-службі ОЕ.

За зізнанням співробітників Кремлівського палацу, таку кількість глядачів і атмосферу в залі, у Кремлі пам'ятають хіба що на концертах кількох дуже популярних шансоньє Росії. У випадку з рок-групою це було вперше.

Програма з симфонічним оркестром складалася як з найвідоміших пісень групи, так і з композицій, які дуже рідко виконуються на концертах "Океану Ельзи".

"Багато артистів і самі глядачі зазначають, що сцена Кремля вирізняється своїм пафосом. Проте концерт "Океану Ельзи" і реакція глядачів спростували це переконання. Виявилось, що така іменита сцена цілком може бути рок-н-рольним майданчиком", - розповіли у прес-службі ОЕ.

Після виконання пісні "Віддам" у другій половині концерту, в залі стали з'являтися танцюючі люди, та спроби охорони чинно всадити глядачів на свої місця не мали успіху. Потім група виконала у супроводі симфонічного оркестру такі хіти, як "Без бою" і "Зелені очі".

Закінчився перший концерт "Океану Ельзи" у Кремлі традиційними для групи виходами на біс і зовсім нетрадиційною для програм з оркестром рок-н-рольною композицією "Ото була весна".

Виступ ОЕ у Кремлі став першим у серії концертів з симфонічними оркестрами. Наступні відбудуться у Києві (6 і 7 жовтня), Мінську (10 жовтня, у рамках Міжнародного фестивалю Юрія Башмета) і Санкт-Петербурзі (26 жовтня).

Нагадаємо, що нещодавно під час концерту на честь дня міста у Луганську Вакарчук відмовився виступати під логотипом Партії регіонів. З банера над сценою довелося відрізати слова "Партія регіонів".

Славко Вакарчук розпочав роботу над новим сольним проектом

Герман рада, що Вакарчук відмовився виступати під банером "регіонів"

Святослав Вакарчук захистив дисертацію із фізики

Вакарчук напише пісню для Євро-2012

"Океан Ельзи" з симфонічним оркестром змусили Кремль танцювати

"Океан Ельзи" з симфонічним оркестром змусили Кремль танцювати

Повʼязані теми:

Наступна публікація