Телеканал ТЕТ розпочав зйомки серіалу "Спліт"

Дата публікації
Перегляди
5846
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Молодіжна вампірська сага з’явиться на екранах вже цієї осені.

За ексклюзивним замовленням ТЕТ група компаній "Вайт Медіа" розпочала зйомки містичного молодіжного серіалу "Спліт", перший сезон якого вже цієї осені з'явиться в ефірі каналу.

Для України "Спліт" стане великою прем'єрою. Адже це перша вітчизняна вампірська багатосерійна сага. Вперше в українському телепростірі з'являться вампіри, які мешкають на теренах СНД, вчаться у наших школах, і говорять зрозумілою мовою.

Плакат серіалу Split (Ізраїль)
Спліт" (Split) - молодіжний телесеріал, оригінальна версія якого була виготовлена в Ізраїлі в 2009 році. Усього за два роки "Спліт" став міжнародним хітом, який було продано у 78 країн світу.

Сюжет серіалу зав'язується навколо війни, що багато століть йде між вампірами та людьми. Але зараз настав спокій: вампіри більше не п'ють людську кров, а харчуються із джерела, що її замінює. Знайти таке джерело може тільки Пророк.  Ними завжди стають полукровки - спліти, діти людей і вампірів.

Нинішній пророк Ардек у пошуках своєї заміни знаходить Лію - сором'язливу дівчину, яка навчається у мистецькому коледжі, і не підозрює про свою місію. Під виглядом однокласника Ардеку доводиться відправити до дівчини свого учня - Кая. Мета хлопця - підготувати Лію прийняти свою долю і захистити від небезпек, які чекатимуть  її на цьому шляху. Кай і Лія закохуються, але, ні за законами людей, ні за законами вампірів вони не можуть бути разом. Тож, їм належить зробити складний вибір - піти за голосом серця або голосом крові!

Місце зйомок серіалу "Спліт" / Фото: douglasbar.com
У "Спліті" братимуть участь молоді актори Христина Бродська ("Справа честі"), Артем Крилов, Максим Сальніков, Антон Кутузов ("Сквот"), Ігор Міркубанов ("Generation П", "Знахар 2: новий знахар", "Монтана" ), Марія Ахметзянова. Одну з ролей виконає популярний пітерський музикант, "обличчя" групи "Аукціон" Олег Гаркуша. Режисер Влад  Ланне ("Універ", "Сквот", Happy End), оператор-постановник Андрій Вакоріна ("Нічний Дозор", "Сонька Золота Ручка", "Сквот").

Зйомки серіалу триватимуть до середини листопада і проходитимуть у Санкт-Петербурзі та на околицях. На думку режисера, саме це місто, з його унікальною архітектурою та культурною спадщиною, здатне передати загадкову атмосферу серіалу "Спліт".

Нагадаємо, що наразі тривають зйомки ще одного містичного серіалу каналу ТЕТ"Щоденники Темного". Сюжети серіалу засновані на дивних подіях, що відбуваються у загадковому місті Темному. Кожна серія присвячена окремій історії зі своїм фіналом, завжди непередбачуваним і навіть моторошним. Прем’єра запланована на осінь.

 

Читайте також:

Ганзера тестує пісні на батькові, а Грачова не могла повірити своєму щастю

На ТЕТ стартують антигламурні світські хроніки "Дурнєв +1"

На телеканалі ТЕТ стартує новий містичний серіал

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5846
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація