Українка посіла 4-е місце на конкурсі "Міс Всесвіт-2010"

На "Міс Всесвіт-2010" перемогла 22-річна мексиканка. До п'ятірки найкращих увійшли представниці Ямайки, Австралії, України та Філіппін.

Переможницею конкурсу "Міс Всесвіт-2010", який пройшов у Лас-Вегасі, стала 22-річна мексиканка Хімена Наваррете. Українка Анна Пославська увійшла до п'ятірки найкрасивіших жінок світу.

Звання першої віце-міс дісталося Міс Ямайці Йєнді Філліпс. Другою віце-міс стала австралійка Джесінта Кемпбелл, яка також отримала титул "Міс конгеніальність".

Третьою віце-міс стала українка Анна Пославська, і "закрила" п'ятірку лідерів представниця Філіппін Венус Радж.

Звання "Міс фотогенічність" і приз за найкращий національний костюм отримала Фонтіп Вачаратракул з Таїланду.

Власниця титулу "Міс Росія-2010" Ірина Антоненко увійшла до числа 15 фіналісток конкурсу, але не потрапила вже до десятки – дівчина вибула з боротьби за корону "Міс Всесвіту" після дефіле в купальниках.

Всього в конкурсі взяли участь більше 80 дівчат з різних країн. У рамках конкурсу вони виходили на сцену в національних костюмах, вечірніх сукнях та купальниках, а також відповідали на запитання журі.

"Міс Всесвіт-2010" Хімена Наваррете - чарівна мексиканка з Гвадалахари – заявила, що вона є прихильницею здорового способу життя і після перемоги хоче спрямувати свої зусилля на допомогу жінкам, які страждають від проблем з харчуванням (булімії).

Наваррете отримує діамантову тіару з набором ювелірних прикрас і зарплату, розмір якої організаційний комітет не уточнює.

Крім того, переможниця конкурсу зможе безкоштовно навчатися протягом року в кіноакадемії Нью-Йорка, а також отримає у повне користування розкішні апартаменти. До призового пакету також входить колекційне взуття, купальники, набори для догляду за шкірою, волоссям, послуги провідних перукарів, стилістів, дерматологів тощо.

Читайте також:

Анна Пославська на конкурсі "Міс Всесвіт" тричі на день змінює вбрання

"Міс Україна-Всесвіт" намагається набрати вагу для участі у "Міс Всесвіт"

"Міс Україна-Всесвіт - 2010": студентка з Нової Каховки Анна Пославська

Наступна публікація