Будинок Ів Сен-Лорана піде з молотка

"Будинок успіху" Ів Сен-Лорана виставлений на аукціоні Christie's.

Виставлений на продаж "Будинок успіху" відомого дизайнера Іва Сіна-Лорана, розташований на скелі недалеко від марокканського міста Танжер.

Сен-Лоран і його партнер П'єр Берже придбали віллу в 1998 році. З будинку з п'ятьма спальнями, який оточений пишним садом, відкривається прекрасний вигляд на Гібралтарську протоку. Організатори вважали за краще не вказувати стартову вартість лота.

Також в середу організатори Christie's підтвердили проведення другої серії аукціону з продажу колекції, зібраній модельєром і його близьким другом П'єром Берже, яке було намічене на другу декаду листопада.

Перший аукціон знаменитої колекції Сен-Лорана, що помер в червні минулого року, викликав ажіотаж і багаточисельні скандали. У Гран Пале з 23 по 25 лютого цього року продавалися предмети, які кутюр'є і П'єр Берже збирали з шестидесятих років. Організаторам вдалося встановити світовий ціновий рекорд на продаж приватної колекції і десятків світових рекордів на твори імпресіоністів і модерністів, декоративне мистецтво ХХ століття, срібло, скульптуру і декоративно-прикладне мистецтво.

Аукціон проходитиме з 17 по 19 листопада. Місце проведення поки що залишається в таємниці. Берже збирається направити всі виручені засоби від продажу колекції до фонду по боротьбі зі СНІДом.

Читайте також:

Помер Ів Сен Лоран

Андре Тан - молодий Ів Сен-Лоран

Про Ів Сен Лорана знімають фільм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: