Чим вразив 29-й Український тиждень моди (фото)

У Київі пройшов 29-й Український тиждень моди. Згадаймо найяскравіші моменти.

Сукня із перців від Ангеліни Данченко / Фото: fashionweek.com.ua
Ukrainian Fashion Week представив весняно-літні колекції 2012 року. Подією номер один цього заходу стала поява на подіумі скандальної Періс Хілтон, а також дефіле Сніжани Онопкина показі Андре Тана.

UKRAINIAN FASHION WEEK: ВЕСНА-ЛІТО 2012

Її анонсований вихід спричинив неймовірний ажіотаж, через що далеко не всі бажаючі навіть із запрошеннями не змогли потрапити на показ. Гірше було журналістам - більшість з них не допустили на показ. Шалену тисняву, духоту та неорганізованість натовпу змогли вистояти тільки найзатятіші.

Щоправда, цей показ викликав і шквал критики зі сторони колег Тана, зокрема, Олексія Залевського.

Сам же Залевський представив епатажну колекцію з дівчатами-єдинорогами, та ельфами. Дійство було зрежисовано і закінчувалось драматично - у фіналі вийшло двоє поранених ельфів, які зворушливо підтримували один одного.

Колекція Літковської, на яку збіглось чимало зірок, вразила своєю нетиповістю для літнього сезону - темними тонами та складним кроєм; Айсіна втілила драматичну історію "відродження з попелу"; Лобанова підкупила своїми дивакуватими капелюшками; Дзяк вивела на подіум оголену модель; Клімчук створив образ вдови-українки, а LUVI шокував мейкапом і оспівуванням смерті.

Дебютани цього UFW намагались переплюнути один одного: на подіумі з’являлись і монахині, і костюми із овочів, і чоловіки в сукнях, навіть сукні з комірами у вигляді заячих голів.

Читайте також:

ANDRE TAN переплюнув усіх: на подіумі дефілювала Періс Хілтон

UFW: Залевський шокував публіку пораненими ельфами та єдинорогами

Як створювались ельфи та єдинороги Залевського (фото)

В чому гості відвідували УТМ

В чому гості відвідували УТМ

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мода сезона весна-лето 2017
Наступна публікація