Екстремал вижив після падіння з висоти в 275 метрів (відео)

Екстремал вижив після падіння з висоти в 275 метрів (відео)

Крістофер Брейвер готується до стрибка. Скріншот з відео. / Фото: youtube

Під час стрибку з мосту, у 27-річного екстремала не розкрився парашут, і йому вдалося лишитися живим після вільного падіння з висоти в 275 метрів.

27-річний американський екстремал Крістофер Брейвер залишився живий після падіння з 275-метрового мосту.

У молодого чоловіка не спрацював парашут, проте він залишився живий і навіть був при тямі, коли рятувальники витягали його з річки.

Інцидент стався 15 жовтня в містечку Фейетвіл в штаті Західна Віргінія. У цей день тут відзначається День моста, під час якого міст Жорж-Брідж абсолютно законно переходить в розпорядження любителів гострих відчуттів.

У зв'язку з цим проводився чемпіонат світу з бейс-джампінгу, на який з'їхалися 400 спортсменів і 100 тисяч глядачів.На очах натовпу Крістофер стрибнув вниз, проте його парашут не розкрився, і хлопець на швидкості 129 кілометрів на годину врізався у воду.

Після евакуації з річки він був госпіталізований в лікарню в критичному стані. Медики зафіксували в нього перелом тазу, пошкодження хребта та травму легких, тим не менш, на сьогоднішній день його прогноз сприятливий - стан екстремала оцінюється як стабільний.

Найімовірніше, життя спортсмену врятував вінгсьют (костюм-крило з тканини), який уповільнив швидкість його падіння, відзначають британські ЗМІ.

Читайте також:

Чоловік стрибнув з висоти в 1500 метрів у костюмі-крилі (відео)

Житель Швеції побудував у себе на кухні ядерний реактор

Створено перший в світі мотоцикл, який може літати (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація