DZYAK вивела на подіум голих моделей, Кamenskaya/Кononova повернулись у 20-ті

Колекція Наді Дзяк схожа на калейдоскоп яскравих барв, а творчий дует Наталі Каменської на Олесі Кононової запропонував повернутися до модних 20-х.

Nadya DZYAK / Фото: fashionweek.com.ua
Назва колекції Наді Дзяк на Ukrainian Fashion Week перенесла у епоху російського авангардизму. Сукні найяскравіших відтінків, які тільки можна було уявити, одна за одною з'являлися на подіумі. Не просто яскраві, а неонові відтінки рожевого, жовтого, помаранчевого, зеленого та синього межували одне з одним у рамках одного образу.

UKRAINIAN FASHION WEEK: ВЕСНА-ЛІТО 2012

Контрастним прийомом стало змішування пастельно-бежевого тону з, наприклад, синім індиґо. Серед матеріалів - льон, бавовна, шкіра, шовк. Поряд із плісированими сукнями з шовку можна було побачити двошарові топи с фактурною синтетичною сіткою.

Надя Дзяк пропагандує жіночність у найвищому прояві, саме тому в колекції майже немає мішкуватих силуетів. Навіть сукні з невираженою лінією талії компенсують відсутність підкресленого силуету довжиною вище коліна.

UFW: Прогулянка кладовищем від LUVI

kamenskayakononova / Фото: fashionweek.com.ua
Творчий дует Наталі Каменської на Олесі Кононової запропонували повернутися до модних 20-х років, коли погляди на жіночність кардинально змінювались.

Характерною рисою колекції kamenskayakononova, став прямий силует суконь без окресленої лінії талії та з довільною широкою спідницею до коліна. Колекція сповнена обтічних форм, і це стосується, у першу чергу, аксесуарів: Катя Булах знову виготовила аксесуари для колекції Наталі та Олесі.

ARTEM KLIMCHUK зістарив жінок та одягнув у національне вбрання

У колекції kamenskayakononva манімалізм був виражений у спокійних кольорах: молочно-білий, кавовий, бежевий, чорний, матовий сірий. Серед акцентів можна виділити соковитий зелений, гірчичний та бордо.

Читайте також:

Прихильниця мінімалізму BEVZA завершила другий день UFW

UFW: Земскова/Ворожбит навчили жінок рішучості

Анна Бублик на UFW здивувала навіть найзатятіших модниць

UFW: Холодне літо 2012 від Лілії Літковської

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мода сезона весна-лето 2017
Наступна публікація