Анна Бублик на UFW здивувала навіть найзатятіших модниць

Дизайнер зважилася на експеримент і створила щось абсолютно нове у всіх сенсах цього слова.

anna bublik SS 2012 / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua
Колекція Анни Бублик побудована на основі лаконічної сорочки. Колекція вирізняється простим кроєм, ясністю виконання і чітким призначенням одягу.

Майже всі елементи колекції з легкістю можна замінити одне одним: наприклад, відсутність бретелей на сукнях різної довжини дає можливість надягати їх як спідниці, і навпаки.

"Ця нова літня колекція стала новою у всіх значеннях. Вона виглядає зовсім несхоже на те, що ми робили раніше. У розрізі нашої творчості вона виглядає білою вороною, але це природньо, це результат змін у нашому мисленні, і в тому, як я бачу всіт вцілому", - розповіла Анна про нову колекцію.

Читайте: UFW: Анісімов вивів на подіум агресивних рокерш та правильних хлопчиків

Одним із найцікавіших елементів колекції стали комірці, які протягом усього показу переміщувалися з лінії декольте суконь на талію, з талії на край сукні.

Героїня Бублик - смілива і незалежна дівчина. Вона може одягнути яскраво-рожевий жакет, прозору сорочку, зелені туфлі до блакитної сукні. Вона носить високий каблук і відкриває плечі. Вона почувається впевнено у будь-якій ситуації і переможно крокує по житті, не залишаючи часу для суму та відчаю і підспівуючи Адель "Звичайно, вона - що треба, але, милий, невже це те, що тобі потрібно?".

Строгість ліній та чіткість силуетів з легкістю компенсується приємними, м'якими кольорами: запилений рожевий, світло-фіолетовий, спокійний синій.

Читайте: UFW: Холодне літо 2012 від Лілії Літковської

Серед колірних акцентів можна виділити відтінок гірчиці та яскраву фуксію. Накидки з прозорої орґанзи створювали дуже легкий ефект, що одразу ж позбавляло глядача враження певної обтяженості кожного окремого образу.

Фінал колекції позначився спідницями плісе та довгими сукнями з напівпрозорої тканини.

Читайте також:

UFW: Анісімов вивів на подіум агресивних рокерш та правильних хлопчиків

UFW: Залевський шокував публіку пораненими ельфами та єдинорогами

UFW: Римські канікули Вікторії Гресь та інопланетне вторгнення Олени Буреніної

Лілія Пустовіт відкрила UFW-2011 цнотливою колекцією

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мода сезона весна-лето 2017
Наступна публікація