Джону Гальяно знайшли заміну

Джону Гальяно знайшли заміну

Джон Гальяно

Посада креативного директора дому Dior, яку раніше займав Джон Гальяно, дістанеться Ріккардо Тіші, який зараз працює в Givenchy.

Модельєра Джона Гальяно спершу усунули від роботи, а потім і зовсім звільнили, після скандального інциденту в паризькому кафе, де він дозволив собі антисемітські висловлювання.

3 березня йому були пред'явлені звинувачення, тепер йому загрожує тюремне ув'язнення терміном на півроку і значний штраф: 22,5 тисячі євро. Зараз Гальяно знаходиться в США. Він поміщений в знамениту клініку "Медоуз".

На посаді креативного директора Гальяно пропрацював 15 років. Його змінить Ріккардо Тіші, який зараз працює в Givenchy і займає 15-е місце в списку всесвітньо відомих дизайнерів.

До слова, на паризькому тижні моди показ Dior все-таки відбувся. Колекція авторства Гальяно була представлена ​​Сідні Толедано, генеральним директор бренду. У вступній промові він піддав Гальяно різкій критиці і дав зрозуміти, що сподівається: громадськість не буде більше асоціювати ім'я людини, яка дозволяє собі антисемітські витівки з Dior.

Читайте також:

Гальяно звільнили з Christian Dior за любов до Гітлера

Заарештовано модельєра Джона Гальяно

Армані поспівчував колезі Гальяно

Повʼязані теми:

Наступна публікація