Російська православна церква вигнала злих духів з Інтернету (відео)

Російська православна церква  вигнала злих духів з Інтернету (відео)

РПЦ вигнала злих духів з Інтернету

На RuTube більше немає нечистої сили. Російська православна церква освятила відеохостинг.

 Священик Російської православної церкви, отець Віктор, освятив сервери відеохостингу RuTube, вигнавши з них злих духів.

Перед початком обряду технічні фахівці RuTube звернули увагу священика на те, що свята вода може пошкодити обладнання. У відповідь на це отець Віктор зауважив, що розбирається в технічних деталях освячення серверів, адже Російська православна церква давно використовує Інтернет для спілкування з паствою.

За словами технічного директора RuTube Євгена Кукушкіна, під час здійснення обряду ніяких збоїв в роботі серверів зафіксовано не було. У RuTube підкреслюють, що відеохостинг став першим інтернет-ресурсом, освяченим РПЦ. У найближчих планах RuTube також отримати благословення Ради муфтіїв і головного рабина Росії.

RuTube є одним із найпопулярніших відеосервісів, що базуються в Росії. Щомісяця сайт RuTube відвідують понад 10 мільйонів унікальних користувачів.

Нагадаємо, раніше Патріарх Кирило благословив відкриття каналу РПЦ на YouTube, а також всіх майбутніх відвідувачів сторінки.раніше . Крім того, повідомлялося, що в російському православному монастирі Оптина Пустель священики розсилають своїм парафіянам смс-повідомлення на злободенні теми.

Читайте також:

Хропіння священика врятувало шведа від самогубства

Російський священик: Інтернет - фашизм, якому не вистачає біснуватого фюрера

У львівському барі невідомі пограбували священика на 25 тис. дол.

Повʼязані теми:

Наступна публікація